Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ez nektek baj lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez nektek baj lenne?

Figyelt kérdés
Ha jártok egy fiúval de a fiú néha szeret kettesben lenni,filmezni stb az egyik lány barátjával?

2014. aug. 26. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, és tapasztalatból tudom, hogy ez bármelyik barátnőmnél bizony nagyon nem bejövős. Ha szereted a barátnődet, valamennyire hanyagolnod kell a lánybarátaidat!
2014. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem biztosan zavarna mert jó, legyenek ketten, beszélgessenek de ne egy szobába besötétítve és filmnézés címszó alatt..
2014. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 BulmaSwan ***** válasza:
Döntsd el, hogy a barátnőd kell neked, vagy inkább a lány barátod. Én nem tűrném, ha a barátom eljárkálna kettesben más lányokkal, hisz te sem hiszem, hogy örülnél neki, ha barátnőd járkálna el kettesben más fiúval.
2014. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha semmi nincs közöttünk?csak barátok.Akkor miért baj?
2014. aug. 26. 13:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem igen, azért mert én se járok el hetente kettesben egy férfival mozizni, meg kitudja hová...
2014. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fényember ***** válasza:
Nekem szinte csak fiu barataim vannak, igy neha en is elmegyek hozzajuk, kettesben vagyunk, de csak beszelgetunk es hulyulunk. De tudom hogy pl ha az egyik haveromnak van baratnoje akkor nem nagyon jarogatok fel hozza, mert en tisztelem a baratnojuket es tudom hogy nekem hogy esne ha a baratom csinalna ezt egy masik lannyal. (A baratomat nem nagyon zavarja hogy feljarogatok fiukhoz, tudja hogy sok fiu haverom van, es azt is ha akartam volna toluk valamit vagy ok tolem mar reg mashol lennek)
2014. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az én barátom csinálna ilyet, kasztráltam volna már!
2014. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BulmaSwan ***** válasza:
Téged tényleg nem zavarna, ha a barátnőd eljárkálna fiú barátaival kettesben? Mert akkor áldásom rá. Mond el a barátnődnek is, aztán biztos örülni fog neki.. Kicsit se lennél féltékeny, ha mondjuk például egy nálad jobb képűbb fiúval eljárkálna. Vagy nem éreznéd úgy, hogy el akarják csábítani a barátnődet, vagy rámászni vagy valami?
2014. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagyok, mert a párom baráti társaságának jelentős részét ismerem, sőt szinte nevezhetjük egy társaságnak. Vannak nagyon jó lány barátai is, kisvárosban él, együtt nőttek fel. Most, hogy felnőttünk, miért ne támaszkodhatnának egymásra, ha baj van, vagy miért ne találkozhatnának, csak úgy?!

Én nem vagyok féltékeny emiatt, tudom, hogy engem szeret a barátom, és sosem csalna meg. Mondjuk az is tiszta sor mindkettőnknek, hogy a filmezés kettőnknek marad. Ennek nem örülnék. De ezenkívül nem bánom, ha találkoznak. A múltkor is átment hozzá az egyik lány barátja, mert tanácsot kért tőle. Nem féltékenykedtem. Minek? Főleg, hogy ő maga mondja el mindig, hogy figyelj, XY hívott, szeretne velem beszélgetni, tanácsot kérni stb. Magától mondja el, így nem érzem, hogy okom lenne féltékenykedni.

2014. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna tudom hogy úgy sem csalna meg nem olyan lány.
2014. aug. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!