Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A reménytelen és soha vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A reménytelen és soha vissza nem térő szerelem, ugye örökké tart?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk 5 év múlva már nyilván nem úgy fogok rá emlékezni, mint most. Vagy igen?


Pont 1 évvel ezelőtt szakítottunk. Pár hónapot jártunk csak, mégis megváltoztatta az egész életem. Amikor azt mondta szakítsunk, tudtam, hogy soha többet nem leszek boldog.


Nem vagyok sem érzelgős, se semmi. De ez tényleg szerelem ugye?

Minden nap rá gondolok, azóta is.


24/f


2014. aug. 26. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
ez már inkább függőség, csak egy káros szenvedély, nem az a szép fajta szerelem
2014. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos a nok tobbsege el sem tudja kepzelni milyen mely sebeket tudnak ejteni rajtunk. Ma mar csak kihasznalom a noket, megd*gom oket amig jo, utana szakitok veluk. Regen nem ilyen voltam, de a szivtoro nok tettek ilyenne, ha ez kell nekik tolem megkapjak.
2014. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tart örökké, és nem vagy szerelmes. Hanem beszükült tudatállapotban vagy és sajnálod önmagad, és direkt szenvedsz. Ez helyett szeretettel emlékeznél a jóra és már régen tulléphettél volna, keress magadnak egy másik lányt és rögtön a régit elfeljted. 22L
2014. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, az öregek amikor mondják, mesélik a szerelmüket, ami 40 éve történt...szóval nekem is ilyen meghatározó ez az élmény? Mert azt hiszem igen. Próbáltam lenyomni magamban, hogy de jó, nem is kellett nekem. De ez nem igaz. Sírok legbelül.
2014. aug. 26. 14:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Direkt szenvedek...nem tudom, lehet. Szenvedek, az biztos.
2014. aug. 26. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak lányba.
2014. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első igazi szerelmemmel én is így voltam. Sokáig tartott túllépni rajta. Néha (egy évben 2x kb) eszembe jut, milyen jó volt, aztán ennyi. De közben már volt másik kapcsolatom. A másodikat nem szerettem annyira, de mégis sokkal jobb volt.
2014. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Enis is vagyok. Tobb mint egy eve, talan 2 eve szakitottunk, es kb 4 honapot voltunk egyutt.. De megis minden nap az eszembe jut. Igaz, en nem szenvedek, de neha erzem hogy hianyzik, megolelnem .. Akkor is eszembe jut ha boldog vagyok, ha jo napom volt, nem csak a depi van egesz nap. Erdekes. Mindenesetre nekem nem olyan durva mint neked :/ azota volt kapcsolatom.
2014. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha találsz olyat akivel minden jól müködik,akkor másképp fogod érezni. Hidd el még érezheted azt is az első szerelmedről, hogy mégis mi a fenéért voltál ugy oda érte, amikor pl. 10 év mulva annyit változol, hogy az a tipus be se jön.
2014. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!