Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tervez előre velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tervez előre velem?

Figyelt kérdés

A barátommal már egy ideje együtt vagyunk, de soha nem hallok olyat tőle, hogy na előretervezek Veled és szeretnék ezt-azt majd! Például hogy szeretne egyszer engem feleségül venni vagy főiskola után összeköltözünk vagy eljegyzés majd egyszer... Egyszer felhozta az eljegyzést, hogy majd egyszer valamikor vagy házasságot, de csak megemlítette és ennyi. Nem rég elmentünk sétálni, utunk során szóba ejtettem ezt a témát, mert zavart, hogy tényleg semmit nem mondd erről, félvállról veszi. Jól esne néha egy kis biztatás, hogy ő is tervez velem, nem csak én vele, amúgy is egy ridegebb emberről van szó, kicsit mogorva, nem annyira ragaszkodó, de én az vagyok. Kérdeztem, hogy hogyan tervezi suli után vagy közben, mit akarna majd. De ő mindenre csak azt válaszolta, hogy: "Nem tudom" "Majd lesz valahogy". Nem úgy ismerem, mint aki meglepetésből csak úgy elém tárulkoznak egy nagy ötlettel, nem is fog, ezért aggódom.

Jelzem nem akarok még eljegyzést, sem házasságot, főleg nem gyereket, fiatalok vagyunk még ahhoz, főiskola után szeretnék majd dolgokat, de egy év múlva végzünk mindketten... de azért jó lett volna, ha elmondja az elképzeléseit, de semmi konkrétum, semmi terv, csak lesz valahogy... Igazából ő neki eszébe se jutott, hogy főiskola után ha elegendő pénzünk lesz, összeköltözzünk, ő pár évet még otthon akart maradni, ez engem ledöbbentett. Ha közös jövőről van szó, akkor vagy semlegesen vagy negatívan válaszol... Például: "Jövőre, HA MÉG EGYÜTT LESZÜNK, elmegyünk xy helyre"... Ezt szinte mindig hozzáteszi, ha a jövőről van szó, nekem ez rosszul esik, nem úgy fogja fel a kapcsolatunkat, hogy együtt marad velem, hanem bizonytalan... Vagy csak én látom bele?

Ti szoktatok erről beszélni?

23L 25F és lassan 2 évesek leszünk



2014. aug. 26. 14:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen emberrel ne tervezgess mert pokol lesz az eleted.

Kepzeld el hogy mar van egy kisgyereketek ami ejjel nappal visit ordit, o meg fogja magat es elmegy otthonrol hogy ne hallgassa, hideg mogorva ember rossz apa lesz. Most rogton szakits vele ez halal komoly

2014. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
neked olyan kell aki a kozos hiteleket es lakasvasarlast tervezi veled :) en ilyen vagyok :)
2014. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem egy előre tervezős tìpus. Egyèbkènt is, egy èv mire vègeztek fősulin, utána gondolom nem egyből lesz munkátok, hogy eltartsátok magatokat. De ti vagytok kèt ève együtt, neked kell ismerned:)
2014. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ezért írtam, hogy ha majd suli után elegendő pénzünk lesz egy albérletre! Annyit már sikerült kipenderítenem belőle, hogy elég lesz majd a későbbiekben egy albérlet a kezdetekben, amit én is így gondolok... majd gondolom 30 évesen gondolta ezt a szavaiból ítélve...
2014. aug. 26. 14:16
 5/21 Fényember ***** válasza:

Vannak olyan emberek akik nem terveznek előre. Én is ilyen vagyok, bár lány. A jövőt nagyon de nem tudhatjuk biztosra, és én így feleslegesnek is találom hogy azon agyaljak mi lesz akár 1 év múlva. Azt se tudom jövőhéten mit fogok csinálni. Nem tervezek előre, nem élem bele magam annyira dolgokba és így nem is csalódhatok.

Barátom is nagy "előre tervezgetős" pedig mi jóval fiatalabbak vagyunk. Így mindig mondom neki ha felhoz egy ilyen témát, hogy nem szeretem ha távlatokban beszél. Lehet hogy úgy jöhet le neki hogy én nem szeretnék vele olyan sokéig lenni, pedig de, csak ne tegyen olyan kijelentéseket amiket majd nem tud irányítani, mert a jövőben történő dolgokat nem tudjuk. Ennek ellenére szeretem imádom.

2014. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem mondtam konkrét éveket neki, sőt, semmit ezzel kapcsolatban, csak hogy majd egyszer és szeretném ezeket megvalósítani! Nem akarom én beosztani az életünket percre pontosan, majd ahogy jön! De tudnám, hogy velem tervez...
2014. aug. 26. 14:28
 7/21 anonim ***** válasza:
34%
Készülj fel rá, ha lediplomáz, és munkája lesz, nem lesz többé csóró egyetemista, jobb kaliberű nők válnak számára elérhetővé, úgy otthagy majd téged mint a sicc.
2014. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem csóró, van pénze, és kissé munkakerülő is! Modellkedtem, mindenféle nagyképűség nélkül mondom, hogy nem vagyok csúnya, de ember maradtam, főzök, mosok, takarítok, kedven cételeit készítem el, ha hozzánk jön, náluk is segítek sokat...
2014. aug. 26. 14:43
 9/21 anonim ***** válasza:

Attól függ mióta vagytok együtt.Ha már kb 2 éve,azért már szóbakerülhetett volna valami!!!


Én úgy gondolom, hogy a kapcsolatok elején ki kell derülne, milyen felfogása van a másiknak.

2014. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Alul írtam, hogy mindjárt 2 éve vagyunk együtt, nem egy nagyon friss kapcsolatról van szó...
2014. aug. 26. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!