Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Ez most lehet kicsit beképzelten hangzik de nem találok sehol se magamhoz illő, megfelelő barátnőt. Magas vagyok, edzett, jól nézek ki, van pénzem is. Igaz, hogy ez még elsősorban a család miatt van, de lényegében egyszer megöröklök minden úgyis. Szóval jóval előrébb tartok mint a korombeliek, van saját lakásom meg elég jó autóm.

Az a gondom, hogy sehol sem tudok megfelelő barátnőt találni. Vagy jól néz ki egy csaj és gusztustalan jelleme van, vagy pedig borzalmasan néz ki de amúgy értelmes meg kedves. Nem ismer valaki olyan közeget ahol találhatnék a szintemnek megfelelő nőt ? Aki szép is és kedves is és van valamennyi esze is... mert én ilyet sehol sem találok, pedig próbáltam szinte mindenhol.


2014. aug. 26. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:

magas... kipipálva

vékony........

2014. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd ha nem az "értékeiddel" fogsz kezdeni egy ilyen témát, hanem az adott emberrel kapcsolatban, mind irásban, mind beszédben, mind gondolatban, majd utána kezd el bárkit is keresni magad mellé.
2014. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért baj az hogy leírtam milyen vagyok nem értem.
2014. aug. 26. 20:03
 4/10 anonim ***** válasza:
"Az a baj,hogy a nők vagy csúnyák,vagy szépek és buták,de ha szépek és okosak is egyben nem állnak szóba veleeeeeeem"
2014. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kevés olyan csaj volt eddig aki nem állt volna szóba velem, ezzel nincs gáz szerencsére.
2014. aug. 26. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerelmet nem lehet pénzért venni. Majd egyszer csak jön.
2014. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tedd lejjebb a mércét.Nem hiszem hogy minden értelmes nő borzalmasan néz ki.Az embert próbáld megismerni,ne a külsőségekre adj,mert te még csak itt tartasz!(Mit szólnak hozzá a haverok)
2014. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a haverok igazából hanem a család, faterom örökké cseszeget, hogy miért nem találtam még egy hozzám illő nőt.
2014. aug. 26. 20:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Olyan sürgős már? És merre próbálkoztál?
2014. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen bajaim lennének talán az egyetemen próbálkoznék (ha jártál). Nem tudom hány éves vagy de biztos megtalálod a hozzád illőt egyszer:) én sem találtam meg a megfelelő pasit de még sok időm van rá.
2014. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!