Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is nevetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nevetséges lenne egy távkapcsolat ilyen paraméterekkel?

Figyelt kérdés

A srác a fővárosban, én 30 km-re tőle az agglomerációban lakom. Ez azt jelenti, hogy minden nap feljárok Pestre, nekem nem jelent gondot felutazni.

Ő heti egyszer/hétvégén hajlandó találkozni. Más lenne, ha 80-200 km-re laknánk egymástól. Szerintetek jogosan vagyok kiakadva ezért?



2014. aug. 26. 21:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. A válaszolók többsége rugalmasabb nálam és gazdagabb. Esetleg csak a szájuk jár. Simán utaznának munka mellett napi 60 kilométert egy randiért minden nap. Az ilyen embernek feltehetően sem munkája sem pénze, csak egy álló farka. Tanácsom a barátod aki dolgozik és fáradt a napi + 2 óra utazásra. Esetleg Pesten sem akar veled minden nap enyelegni. Hagy a csodába és válassz az itt kínálkozó Super-Manusok közül.
2014. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!