Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakításkor elsírtam magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor elsírtam magam. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

A barátom ma szakított velem.Közben pedig eléggé erősen elsírtam magam.Utána megakart ölelni de nem hagytam neki, majd elment.

Nagyon gázul viselkedtem?

19/L


2014. aug. 27. 01:15
1 2
 11/12 anonim válasza:

Ez természetes! Persze szarul esik hogy épp szakít és még utána ölelget....

Viszont van hogy a fiúk is sírnak szakításkor ha nagyon szeretnek valakit :) náluk sem gáz így nálunk csajoknál sem :)

2014. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi szombaton szakítottunk. Persze hogy sírtam, mikor még szeretem és 5 évig voltunk együtt. Teljesen a szívembe vésődött. Egyáltalán nem tartottam cikinek hogy sírtam, mert eleve ismer, tudja hogy érzékeny vagyok és könnyen elbőgöm magam, az lett volna számára a furcsa ha nem sírok. Sőt, elárulok egy titkot, ő is sírt pedig ő pasi. Amin ugyancsak meglepődtem, mert ő egy erős egyéniség sosem láttam sírni, mindig mondta hogy egy igazi férfi nem sír, habár ezzel sosem értettem vele egyet. Jó nem úgy zokogott mint én, de bizony bizony pityergett. Nincs ebben semmi, akinek vannak érzelmei azoknál ez a megszokott.


25/L

2014. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!