Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknak mennyire tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak mennyire tetszik, ha egy lány odáig meg vissza van értük?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 08:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Szia, hát szerintem a pasik többségének ez nem jön be, az a jó ha a lány kiismerhetetlen mégis elérhető, hogy kimutatja a dolgokat, de csak részben. Szóval akiért küzdeni kell hogy megszerezhessük. Meg akkor legalább tudhatod hogy hajlandó küzdeni érted :) nekem ez a véleményem 19/F remélem segítettem :)
2014. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Van olyan férfi aki ezt a helyén tudja kezelni és van aki visszaél vele, úgyhogy ez egy "veszélyes" dolog, ha annyira kimutatja valaki, hogy a másikért teljesen odavan, ilyenekből könnyen lehetnek lelki, érzelmi sérülések, bántások akarva-akaratlanul :)
2014. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Addig függ meddig terjed az odáig :-P

De egyébként van egy olyan, hogy vadászösztön ;-) ... Szóval azért óvatosan ezzel a rajongással, mert akit nehezebb megkapni, az mindig érdekesebb ;-)

2014. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2014. aug. 27. 08:34
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Engem az exem egy honap utan azzal zaklatott hogy nem mutatom ki neki hogy szeretem, de amint elkezdtem kimutatni az erzelmeimet( hozzateszem rajongtam erte) teljesen maskepp allt hozzam kb semmibe vett aztan masfel honap utan vege is lett a kapcsolatnak. Ugyhogy szerintem van egy egeszseges idoszak amikor mar elkezdhetjuk kimutatni hogy mit erzink a masik irant. En legalabbis ezt tapasztaltam.
2014. aug. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kolosszus22 ***** válasza:
84%
Én nem szeretem az ilyet, eleinte érdekes, de gyorsan megunja az ember. Arany középutat tartsuk meg, az sem jó ha totál érdektelenséget mutat. A nő legyen nő, incselkedjen, húzza el a mézesmadzagot, lássam, hogy tetszem neki, de ne vesse elém magát, ne függjön tőlem. Most ez a leírás így kicsit fura, ráadásul személyiség függvénye is ez a dolog. Nem minden nő tudja ezt előadni.
2014. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy szó: vadászösztön. Ne öld ki.
2014. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

a vadászösztön csak legenda.


mindenkinek az kell, amiből kevesebb van és kevésbé elérhető. van egy szint, ameddig motivál a cél, azon túl ellekező a hatás. ugyanúgy, mint bármi mással kapcsolatban, amit el akarunk érni.

2014. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Azért az sem mindegy, mennyire hosszú és komoly kapcsolatról van szó (és hány éves emberekről).

Több év együttélés után nem sokan vágynak szerintem "titokzatos" és távolságtartó társra...

2014. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

szeretem ha odáig van értem, de emellett nem olcsó ribi, nem adja oda magát, persze nem is teljesen elérhetetlennek mutatja magát...szóval az jó ha odavan értem, de nem dobja oda magát nekem :)


21F

2014. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!