Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érdemes egy férfihoz sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdemes egy férfihoz sem túl kedvesnek, őszintének és hűségesnek lenni?

Figyelt kérdés
Akik átverik a párjukat, azokat a nőket jobban megbecsülik.
2014. aug. 27. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
ki becsüli meg őket szerinted?
2014. aug. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell azért átverni, de egy kis bizonytalanság néha jót tesz a férfiaknak egy párkapcsolatban. 22L
2014. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Mi fáj? gyere mesélj tőlem ne félj
2014. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kettes, egy komoly kapcsolatban nem, nem tesz jót.


Kérdező, meg kell találni azt a férfit, akihez őszinte, kedves és hűséges tudsz lenni. Én már megtaláltam, félórája ment dolgozni :D <3

2014. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Én egyáltalán nem becsülöm azokat a nőket akik átverik a párjukat. Az ilyen "nők" retkes k#rvák.

Te is az leszel ha nem leszel őszinte és hűséges a párodhoz múltbéli sérelmek ide vagy oda.

Te mit szólnál ha lenne barátod aki megcsalna és arra hivatkozna hogy azért tette mert úgy érzi, hogy nem érdemes kedvesnek, őszintének és hűségesnek lenni egy nőhöz sem? Hogy esne?

2014. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossz emberekkel kezdtél, bocs. Nincs semmi logika abban, amit írsz. Az egyik válaszoló válasza sem igaz. Szerintem a párkapcsolat igen is legyen egy biztos pont.


Ha egy nő nem hűséges, nem hogy megbecsülni nem fogom, úgy dobom ki, hogy a lába nem éri a földet. Ha pedig nem kedves, akkor én sem... de akkor mit akarunk egymástól? Az őszinteség pedig alap elvárás nálam, mint hogy én is azt nyújtom. Ha ez nincs meg, fel is út, le is út.


Kérdező: ha ilyen naív és buta vagy, akkor elgondolkodtató, hogy hol és milyen emberekkel szerezted eddig a tapasztalataid. De ha olyan leszel, mint amit felvázoltál, csak még több csalódás ér.

2014. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Igazad van aki egy büdös k.... azt megbecsülik aki normális azt semmibe nem veszik.
2014. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Hát az élet nem ezt igazolja, nagyon is szeretik a férfiak, ha egy kicsit bizonytalanok, és féltékenyek lehetnek a párjukra, mert ha rendes, odaadó, kedves akkor előbb utobb ráunnak, és akkor máshol keresik az izgalmakat.
2014. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

mind2 nemből meg vannak azok akik nem tudják értékelni ezeket és van akik mindent megadnának ezért...


talán ide is illik az előbb írt válaszom:


sok lánynak/fiúnak szüksége van a kihívásokra, hogy tudja értékelni a kapcsolatot...nem tudják sokan értékelni pusztán a szeretetet...nekik az, hogy mindent megkapnak egy idő után természetes lesz...és nem az öröm forrása...nem tudják jó dolgukban mit akarnak...megunják a másikat, hisz mindent megad, könnyű lesz minden, nem kell küzdeniük...ha épp egy ölelésre vágynak egyet füttyentenek és megkapják, vagy ha mondjuk pénz/ékszer/szex/kaja/pia kell...nem vagyunk egyformák...van aki nem tudja értékelni azt, hogy mindene meg van, mert unalmas számára...van aki meg mindent megadna ezért, mert számára ez a legnagyobb öröm forrása...

2014. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz lehet, egyes embereknél... csak az a baj, amikor ezt mint egy általános tényt mutatják be és mint tanácsot adják. Aztán fordítva sül el, mert a delikvens épp nem olyan.
2014. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!