Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mutatja ki jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutatja ki jobban? Lehet, h hülyén fogalmaztam meg a kérdést. Szval a barátommal fél éve vagyunk együtt és szerintem szeret, vagyis mikor velem van, akkor nagyon aranyos és kedves.

Figyelt kérdés
Én elvárnám, ha nem találkozunk írjon sms-t.Ha Én nem látom egy napig, már este írok neki, h milyen volt a napja, hiányzik stb. persze ezekre visszaír, de magától nem ír... lehet írna, ha nem írnék neki 2napig, de Én meg nem bírom ki. ha szeret akkor h bírja ki? vagy a pasik ilyenek, h nem mutatják ki ilyen formában? nekik csak az számít, ha együtt vannak a barátnőjükkel és akkor mutatják ki?
2008. aug. 7. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek hidd el! Ha nem irsz neki, rögtön keresni fog.
2008. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem... meg az is a baj, h ezt megemlítettem már neki,h nekem is jol esne, ha így keresne mikor nem talizunk.. de nem is tudom ezeket csak ugy elhallgatta és elgondolkozott.. de aztán hülyültünk és nem foglalkozott vele különösebben.. vagy lehet túl hamar írok neki... meg mondta, h tulságosan elkényeztettem és már hozzá van szokva... :S :D Én is szivesen hozzászoknék...
2008. aug. 7. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak nem mutatják úgy ki az érzelmeiket, mint a nők. Attól függetlenül tudnak szeretni és éreznek is. Szeret ő akkor is, ha nincs veled - gondolom - .
2008. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan a barátod, mint az enyém. Egy éve vagyunk együtt, az elején még válaszolni sem nagyon válaszolt. De haladunk.. szépen lassan... Nekem van időm várni... rá érdemes. :)


Ma mondta, hogy felhív este. Még mindig nem vagyok benne 100%-ig biztos, de talán tényleg fog.


Csak legyél türelmes, kitartás!

2008. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hm... akkor Én is várok... Rá tényleg érdemes várni :) Nagyon szeretem...
2008. aug. 7. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Kétszer is hívott, nagyon-nagyon örültem neki. Ilyen még soha nem volt. :)


Nagyon sokat kértem őt régen, hogy hívjon néha. Aztán jöttek a kifogások, hogy miért nem tudott. Kértem újra és újra, sírtam, veszekedtem. Azt hittem, soha nem fog már változni a helyzet, aztán mégis. Nem azért nem tette ezt régen, mert nem szeretett, hanem mert egyszerűen ilyen/ilyen volt.


Sok sikert és kitartást neked is! :)

2008. aug. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok,de én ugya ezt csináltam a barátommal.Csak akkor írtam neki,ha ő írt nekem.Ez nem direkt van,természetből fakad.Jacsak azóta kicsit összevesztünk emiatt,vagyis felhozta nekem pont ezt aí témát,és azóta már én is írok neki,és így százszor jobb.De azt javasolnám,hogy ne írj neki,ha ő sem ír neked,nekem ez volt a megfelelő bünti,
2008. aug. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!