Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dramatizálom túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dramatizálom túl a dolgokat? Hogyan tudok ezen javítani?

Figyelt kérdés

Szó,mi szó nem tartom magam féltékeny típusnak, de nem szeretem, h ha vmi az enyém azt háborgassák, ezt átvitt értelemben gondoltam :) a lényeg, annyi, hogy a kedves párom ki nem állhatja amikor hisztizek... és jogosan, mert túl dramatizálom a dolgokat, illetve félek ... beismerem h túl dramatizálom, de abban a pillanatban nem érdekel, azt akarom h nekem legyen igazam, pedig ez csak dráma ... sokat foglalkozik velem, és érezteti is h szeret , de tudom h ha sokat drámázok előbb utóbb megunja és mást keres, amit nem akarok, és teljes joggal.. mert igaza van...a haverjai imádnak, mert szerintük jó fej vagyok és kedves, aranyos... ugye írtam azt is, hogy sokszor félek, félek enni náluk(amit ő utál, mármint h nem eszek ott...)amikor náluk vagyunk szorongok, pedig nincs okom rá, mert elvileg az apukája és a mostoha anyja is szeretnek és a tesói is , de akkor is ... félek, sokszor félek megkérdezni dolgokat, kimondani, felhozni témát, ami engem érdekel, mert félek h kinevet, és nem tudom miért van ez hisz még soha nem nevetett ki... épp ellenkezőleg.

kérdésem az lenne, hogy hogyan küzdjem le a drámázást, szóval ne dramatizáljam túl a dolgokat, (jah és nem vagyok vmi drámás ember,de ha szar napom van akkor nyomatom:/) illetve hogy a szorongást hgy küzdjem le ?


2014. jan. 13. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat nem neked való, keress mást
2014. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Költőnő? ***** válasza:
magadban kell rendberakni valamit, de nagyon gyorsan
2014. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de mit ? igaz elég kicsi az önbecsülésem, de ezen hogy tudok változtatni ?
2014. jan. 13. 14:03
 4/8 Költőnő? ***** válasza:

elég nehéz így látatlanban belefogni, h mi lehet az elsődleges baj.

Demeg nem is biztos h rögtön azzal kell kezdeni/dolgozni.

Önismereti könyvek?

2014. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

van pár itthon... de lekezdtem és nem olvastam tovább mert nem volt kedvem olvasni...egy pár meg van a lélekbúvár könyvekből ^^

am ilyenkor mi lehet a baj ? ha pl nem az önbecsülés ?

2014. jan. 13. 14:44
 6/8 Költőnő? ***** válasza:

10ből kilencszer családi háttér. Még az ún. normális családok esetében.

Ha olvasni nincs kedved, van hangos könyv v esetleg youtube

2014. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mondjuk a családi hátterem elég zűrös,de csak azóta h édes apám meghalt ...mert igazából nekem , igaz lány vagyok de ő volt a támaszom és a segítségem!
2014. jan. 13. 15:05
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
nahh ezeket a "mintákat" kell először helyrerakni
2014. jan. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!