Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik megcsalják a párjukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsalják a párjukat éreznek bűntudatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdésem tényleg csak kíváncsiság jellegű, tehát egyáltalán nem szólok le senkit, aki ilyet tett. Egyszerűen érdekel, hogy mennyi idő múlva tudnak ugyanúgy a párjuk szemébe nézni, mintha semmi sem történt valami. Illetve akiknek elmúlt a bűntudata, ők érzelemmel csalták meg a párjukat, vagy csak "biológiai szükséglet" céljából? Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 16. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki megcsalja a parjat az nagyreszt azert van mert valami nincs rendben erzelmi teren.

Vannak persze azok akik meg azert mert megunja a szexet egy ido utan.

2010. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen a megcsalás okait azt már sokan vázolták nekem, hogy miért történhet stb. Azt nem tudom, hogy amikor utána találkozik a párjával nem jut eszébe és nincs rossz érzése?
2010. jan. 16. 15:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez az elso megcsalas akkor az nagyon szar erzeseket kelt, de ha mar "rutinos" akkor egyre mulik ez az erzes.

Altalaban mindig rafogjak valamire a megcsalok.

2010. jan. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És akik így ráfogják akkor úgy érzik mentesíti őket a felelősség alól? Erre nem is gondoltam, de igazad lehet. Tényleg menekülőutat jelenthet. Egyébként én nem csaltam meg soha senkit, tudtommal engem sem, de sosem ítéltem el azokat akik megtették, biztos volt rá okuk, egyedül azt nem értettem, hogy hogy lehet, hogy nem szól közbe a bűntudatuk.
2010. jan. 16. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Valkinek kozbeszol valakinek nem.Emberfuggo.

Altalaban nem derul ki mert nem akarja a masikat megbantani.

Es altalaban igen okok keresesevel mentesitik magukat a felelosseg alol.

2010. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyit válaszoltál a kérdésemre :):)
2010. jan. 16. 15:57
 7/12 anonim ***** válasza:
szivesen
2010. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elősre bűntudatom volt, utána többé nem. Utána már csak azon agyaltam, hogy hogy ne bukjak le, ami eddig mindig sikerült. És mielőtt valaki kérdezi: azért maradtam velük, mert szerettem őket. Kövezzetek meg, de már nics bűntudatom. A változatosság segít mellette maradnom.
2010. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszodat :)
2010. jan. 16. 16:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem volt bűntudatom soha:)
2010. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!