Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Zokon vennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zokon vennétek, ha a barátotok soha nem dicsérne titeket?

Figyelt kérdés
Nem mondaná, hogy szép vagy, nem vigasztalna meg, ha sírsz, és ha hosszabb ideig nem találkoztok, nem mondaná hogy hiányzol neki. Ti mit gondoltok erről?
2014. aug. 27. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem szarul esne. Én szeretem, ha éreztetik velem, vagy mondják, hogy hiányzom. Nem kell állandóan, csak amikor úgy érzi, őszintén.
2014. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekem elég rosszul esne.
2014. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, végül is elvileg a barátom abban különbözik a többi fiútól, hogy mond és éreztet velem ilyesmit.

Meg hát bevallom, kicsit hiú is vagyok, szóval ha sokáig nem mondaná, hogy csini vagyok, kezdenék leépülni önértékelésileg. :D Aggódnék, hogy már nem tetszem neki annyira.

L23

2014. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Hat szerintem minden lanynak jol esne egy ket ilyen bok.

Es szerintem eleg rosszul esne ha nem mondana a baratom.

2014. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem esne jól.
2014. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen.Ilyenekkel nem kezdek már régóta.
2014. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ti is így gondoljátok. Azt hittem velem van a baj. Már 1,5 éve együtt vagyok a barátommal, és néha eléggé depressziós vagyok már, hogy például ülök mellette sírva, és ő meg a telefonján játszik valamit.

19L

2014. aug. 27. 15:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Érdekes kapcsolat lehet. Ilyenkor kérdezz rá, hogy "Téged miért nem érdekel, hogy sírok? Nem érzed, hogy ilyenkor át kellen ölelned? Még ha nem is tudsz mit mondani, legalább simogasd közben a hajamat vagy ilyesmi. Tudod, mintha járnánk." Éretlennek tűnik a srác, ha nem változtat magán, előbb-utóbb bele fogsz botlatni egy jobba.

L23

2014. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem aláznám meg magam azzal, hogy megkérdezem tőle, miért nem ölel meg stb! Nyilvánvaló, hogy azért mert egy lesz*rlak típusú balfék.
2014. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Á, ez nem lenne megalázkodás. Inkább olyan szemrehányás-féle lenne, ami után felállsz, és elsétálsz.
2014. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!