Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti csinalnatok a baratotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csinalnatok a baratotok lakasan hazimunkat, vasalnatok az i gjeit,4 honapos kapcsolat utan?

Figyelt kérdés

Hetvegen a baratomnal voltam, takaritottam nala es vasaltam. Mondta, hogy pihenjek, mert neki dolgoznia kell a gepen.

(kozben meg lattam , inkabb Facebookozott, olvasgatott).

Unatkoztam ezert nekialltam takaritani.


Van egy baratnom, aki 2 eves kapcsolatban van (ok egyutt is laknak, mi nem ) es a multkor felhaborodva mondta, hogy o ki nem vasalna a pasija ingjeit.


Szerintetek elkenyeztetem ezzel a baratom?


2014. aug. 26. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kényezteted el, ez normális.
2014. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2.nap után mosogatnak
2014. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aranyközépút.

Ne légy cseléd, de ne szarj mindenre. Segédkezz, te vagy az, aki felajánlja a segítségét, ő meg elfogadhatja, de nem vagy csicskás. Nem minden melót te végzel el, te csak besegítesz.

2014. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem maximum elmosogatnék kajálás után. Egy hétvége alatt nem lehet akkora rendetlenséget csinálni, hogy nagytakarítást kelljen végezni, unalmamban meg nem ez jutna először eszembe, hogy takarítsak amikor nincs is akkora kupi, valószínűleg ha előre tudom, hogy dolgoznia kell amikor ott leszek, viszek magammal gépet aztán addig elfoglalom magamat én is.
2014. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel mi már együtt is laktunk ennyi idő után a párommal, megcsináltam. De szerintem a barátnőd verziójával sem biztos, hogy baj van, ha mindenki a saját ruháját vasalja ki. A lényeg, hogy azért legyen valamilyen megosztás az ilyesmiben hosszútávon, ne mindent az egyik fél csináljon.
2014. aug. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, max. a mosogatásban segítenék. Főleg úgy nem takarítanék, hogy ő facebookozik közben.

Míg nem éltünk együtt, egyikünk sem takarított a másiknál, még mosogatni sem engedett, amikor nála voltam.

Együttélés óta meg szépen együtt csinálunk mindent, most sincs olyan, hogy az egyik lustul, míg a másik takarít.

Szóval igen, elkényezteted, ami nem baj, ha nálatok meg ő segít be, magától. Ha nem, akkor készülj az áldozat szerepre.

2014. aug. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem túlzás. egy kedves gesztus volt felőled, amivel nem illik visszaélni. ahogy már itt írták az arany középút a jó megoldás! az a hozzáállás amit a barátnőd tanúsít az nevetséges, olyan nővel szóba se állnék aki 2 éves kapcsolatban ennyit ne tudna megtenni. nem arról van szó, hogy a nőnek ez kötelező, de akiben ennyire nincs meg az igény, hogy törődjön a párjával az ba*sszon egyedül! ha arról van szó én is kitakarítanék a barátnőmnél és nem tartanám gáznak!
2014. aug. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is szoktam, bár a barátom mindig mondja, hogy nem kell. Ágyazás, szellőztetés alap ha nála vagyok - ha melózni megy, reggel elmegy, én tovább alszom egy kicsit. Van, hogy kaját főzök - anyuja nagyon szereti, ha neki nem kell :D Mosogatni nem nagyon szoktam, mert a bőröm nem bírja annyira.

Ruhákat szoktam behajtogatni. De úgy takarítani,hogy ő addig pihen, nem szoktam, mert ha látja, hogy csinálom nem engedi :D

2014. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!