Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki engem utál. Jogosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki engem utál. Jogosan?

Figyelt kérdés
19 éves fiatalember vagyok, most szakítottam a 18 éves barátnőmmel, mert még olyan kis buta, nincsenek céljai, csak a bulizás, pia. Elcseszte az érettségijét is, nem vették fel sehova, nem akar dolgozni sem. Én viszont tavaly nyáron külföldön dolgoztam 2 hónapot, idén meg itthon (csak miatta) és ellenezte még így is. Összeszedtem egy kis pénzt, befektettem és megtöbbszöröztem, így lettem 19 évesen az első millióm birtokosa, amit ő amerikai utazásra akart elszórni...Kiábrándultam belőle, ezért szakítottunk és most mindenki szemében én vagyok a szemét, mert ilyenért dobtam. Ezt kapom az arcomba meg a hátam mögül is.
2014. aug. 27. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban nem is dönthettél volna.
2014. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze hozzá, hogy miért dobtad ki, ez a te dolgod. Ettől függetlenül szerintem jól tetted, mivel túl komolytalan(nak tűnik) hozzád képest.
2014. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
yeah :) szard mar le mit gondolnak...a farkas sem alszik rosszul a birkák véleménye miatt
2014. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Neken kell érezned, hogy ki a megfelelő társ a számodra. Te ugy érzed nem elég hajtos, te meg eléggé az vagy igy nehéz összeegyeztetni egy kapcsolatot, még nagyon fiatalok is vagytok még lekötni se érdemes egyikötöknek se magát. A másik meg soha az életbe ne foglalkozz másokkal egy ilyen dologban, ez a te érzésed, ezt egyedül neked kell tudni, hogy mit szeretnél. 20L
2014. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az elején megszólalt bennem a női empátia, és majdnem elkezdtem sajnálni a volt barátnődet. De az a helyzet, hogy igazad volt, nem gondolkodtatok ugyanúgy, eltértek a céljaitok, más volt a felfogásotok. Egyetértek az előttem szólókkal, ambíciózusnak tűnsz, nem kell lekötni magad valaki mellett, aki nem támogat. Azt mondanom sem kell, hogy a többi ember véleményével mennyit kell foglalkoznod. Semmit.
2014. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
higyem is el mi? még apu anyu adta neked max apénzed
2014. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy szemét,csak időben felismerted a kis pénzéhes lotyót!Sz@rd le mások mit mondanak,jól döntöttél!
2014. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


Kedves 6-os! Tudod mindenki előtt ott a lehetőség, hogy jól éljen. Arról én nem tehetek, hogy (valószínűleg) irigyled más munkájának a gyümölcsét. De köszönöm a véleményt neked is.

2014. aug. 27. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:

szt jól döntöttél, egy kapcsolatban nem csak egy ember húzza az igát

16/l

2014. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért gondold át egy kicsit, mert lehet végülis jó kiegyenlitenétek egymást, te keresnéd a pénzt, benne meg megvan a lazaság, hogy jól tudjon élni.
2014. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!