Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mindenki véleményére kíváncsi...

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, jogosan haragudnék meg a páromra?

Figyelt kérdés

Elég ritkán találkoznátok, legfőképp suliban, de az nem az igazi.

Közeleg a valentin-nap, felajánlod,hogy menjen le hozzád, te készülsz és így együtt töltitek. Ő ezt visszamondja, arra hagyatkozva,hogy nagyon sokat kell tanulnia(eldöntötte mire megy,arra készül,viszont még nem végzős)és nem tud menni. Viszont az estéli valentin-napi partyra elmenne, még akár nélkületek is.


Nos,hát én ebben a helyzetben vagyok.Neki nem mondtam semmit ezzel kapcsolatban, csak magamban örlődöm,és azon gondolkozom,jogosan haragudnék-e rá?Fogadok, hogy megint vesz egy drága ajándékot és ezzel le lesz tudva az egész,holott ő is tudja,hogy nekem ahelyett együtt lenni vele lenne a legjobb...

Ti mit tennétek a helyemben? 17L


2014. febr. 10. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolnék,hogy lesz-arja a fejemet, én is haragudnék,és ha rendszeresen ezt csinálja, ki is rúgnám. Lehet radikálisnak tűnök,de egy szerelmes tizenéves fiú sosem menekülne a tanulásba,ha inkább a barátnőjével lehetne...ugyan már. Egyszerűen nem érdekled igazán. Jobb,ha megbeszéled ezt vele minél hamarabb és keresel olyat,aki értékel téged.

25/L

2014. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos jogosan.
2014. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!