Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam vagy ne mondjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam vagy ne mondjam, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt, és már kb. egy hónapja ha elmegy dolgozni vagy valahova és nélküle vagyok mindig azon gondolkodom h. mással milyen lenne egy kapcsolat, és néha úgy érzem hogy már nem szeretem úgy igazából. de szakítani nem merek mert tudom hogy megbánnám, de mégis ezen idegeskedem..és ha elmondom neki ezt akkor biztos ő fog elhagyni..
2014. aug. 28. 06:21
 1/4 anonim válasza:

Hogy erzed magad amikor vele vagy?ugy csokolod meg mint regen?

Hat nehez helyzet, de szerintem jobb az oszinteseg. Inkabb most beszelj errol, mint ket ev hazassag utan. Mit er egy kamu kapcsolat, te sem leszel boldog es valoszinuleg igy a masik sem. De nagyon fog.fajni ha meg kesobb tudja meg.

2014. aug. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el.
2014. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
amikor vele vagyok boldog vagyok és szeretem, mindennél jobban,csak amikor nincs velem..akkor gondolkozok ilyeneken.
2014. aug. 28. 09:25
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és azért sem akarom elmondani, mert lehet hogy ez csak egy ilyen fellángolás, hogy hirtelen az is érdekel milyen másokkal.
2014. aug. 28. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!