Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért ábrándoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ábrándoznak folyton szexmentes kapcsolatról?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 06:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
És ezt vajon miből gondolod? Az összes létező barátnőd talán ilyen volt, ebből jött a következtetés? Kérdéseddel általánosítasz, ami rossz, mert lehet, hogy léteznek ilyenek, de szerintem a többség azért vágyik rá. :)
2014. aug. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
Mert a nő egyfajta tiszteletet érez ha nem akarják meghúzni rögtön
2014. aug. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Mert aki nem ribizli, az csak akkor akar szexet, ha már jól ismerik egymást. Nem akar azonnal ágyba bújni egy férfivel.
2014. aug. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz. Minden egészséges nő a számára megfelelő partnerrel való saját igényeivel egyező szexmennyiséget akar, ki többet, ki kevesebbet.

Én egy rengeteg szexszel tarkított, igazi szenvedélyes, érzelmes szexuális életet szeretnék, ahol mindent szabad amit mi ketten akarunk, és bár sajnos partner lenne rá, de messze van tőlem :(

2014. aug. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Hány olyan nőt ismersz, aki "szexmentes kapcsolatról ábrándozik"?
2014. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
mutass be egyenek kérlek, mert én még ilyen nőt nem találtam...mondjuk nem is kerestem...de akiket ismerek még a szűz lányok is arról ábrándoznak, hogyan fogják őket kielégíteni és hogyan szereznek örömöt a párjuknak...és érdekelne ez a nő hogy élt/él és mik a tervei a jövővel kapcsolatban...
2014. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Spilerke ***** válasza:
Lehet neked, csak aszexuális barátnőid voltak. :D
2014. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Velem meg csak szexelni akarnak mindig és kapcsolatot nem :-(
2014. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ennyire unatkozol?
2014. aug. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy azért (is) szakítottam az exemmel anno 4 éves kapcsolat után, mert nem akart szexelni velem én meg egy mosléknak éreztem magam, hogy még arra se vagyok jó, hogy legalább használjon. Már érzelmes szex se kellett volna csak annyi, hogy megdugjon, hogy igen, még nő vagyok. Szóval kérlek mutasd be azt a nőt, aki szexmentes kapcsolatról ábrándozik de emellett nem aszexuális és nem frigid. (a női lakosság szerintem max 1 %-a lehet ilyen) A más étvágyú nem ér!
2014. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!