Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a kapcsolatról? SOS

Figyelt kérdés
Hosszú lesz amit írok, előre is bocsánat. Szerelmes vagyok ezért elfogult leszek tudom és próbálom majd mentegetni a barátom, de szeretném ha teljesen kívül állók is véleményt alkotnának. Nem rég voltunk öt hónaposak. A fiút itt ismertem meg gyakorin, nem is számítottunk rá hogy ennyire megkedveljük egymást stb. Nem is ez a lényeg. Találkoztunk személyesen többször aztán járni kezdtünk, ez volt február márciusban. Már több mint öt hónapja járunk és még nem vitt el bemutatni magukhoz. Folyton mentségeket keres és hazudozik, hogy jaj ezért nem vitt még meg jaj azért mert felújítják a házat, a másik helyre meg nem vihet a nem komplett nagypapa miatt ahol lakik. Nincsenek programok azonkívül hogy gyaloglunk vagy itt, nálam vagyunk. Semmi. Mikor ezt mind elmondtam neki megint csak terelt és nem kaptam a kérdéseimre egyenes választ. Nem hívott el a ballagására, minden olyan erőltetett ebben a kapcsolatban, közben meg verseket ír meg felkap ha találkozunk. De virágot még nem kaptam, moziba még nem hívott el soha. A fiúk akik olvasni fogják bizonyára azt mondják milyen telhetetlen a lány. Ez nem igaz. Nem érdekel engem a virág, csak vállaljon fel a családja előtt. Már többször volt ez surlódási pont közöttünk. A következő a szitutáció. Sokat "hisztiztem neki" ezért most kitalálta hogy jójó akkor bemutat. De nem visz el magukhoz, hanem a városban, az utcán mutat be az édesanyjának. Dühös vagyok ha erre gondolok mert ez megalázó, én sem az utcán vagy a tesco parkolójában mutattam be őt, mert kb ilyennek érzem a szituációt. Legszívesebben megmondanám neki, hogy tudod mit szivem akkor be se mutass ha 1. magadtól nem jutott eszedbe 5 hónap után 2. annyira sem becsülsz hogy meghívj magatokhoz, tudhatnád hogy engem nem érdekel a felújítás vagy kosz és kupi, hát nagy ügy, mindenhol van. Amitől félek, mégbevallani is magamnak, hogy szerintem csak menekült ebbe a kapcsolatba, meghalt az édesapja, aztán szétment egy (rövid, de nagy lángú) kapcsolata, és rá egy másfél hónapra már mi jártunk, ez nem korrekt. Mi a véleményetek? Főként, és tényleg, fiúk, férfiak véleményét várnám, mert csak ők tudhatják igazán miért nem mutat be és a folytonos hitegetések okai mögött ilyenkor mi van ? 18/L

2014. aug. 17. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Úristen
2014. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,szégyenli ahol él lehet szegényebb körülmények közt lakik
2014. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
édes istenem ez rosszabb mint a testépítés kategória.
2014. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1# Nem szeretne a hozzájuk vinni mert lehet nektek szép házatok van meg minden nekik meg csak egy egyszerű ház..
2014. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Láttam róla képet, az övék is szép. És mindig mondom neki hogy nagyon nem érdekel, panelban is lakhatna tőlem vagy akárhol
2014. aug. 17. 10:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Tré környéken lakik.
2014. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű hogy mi a helyzet. Szégyelli+ a házát ezért nem akar odavinni téged. Nem arról van szó hogy nem szeret vagy ilyesmi. Megértem mert anno nálunk is ez volt a helyzet, sőt a konyhánk még most is romokban van mert a felújítás közepén abbahagytuk, ezért nem szívesen hozok haza senkit, mert látom másoknak milyen jó és szép házuk van és azután meg kínos :D legyél kicsit megértőbb még ha nehéz is
2014. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én lakásomba sem szoktam beengedni senkit .Nekem nincs külön szobám 2 szoba van öszvisz . Tele vagyunk kupival mert ujitunk mi is .Mikor egy haverom akit 9 éve ismerek bejön egy kicsit elszégyeli magát az ember .Kupiba nem szeretjük hogy van vendék mert illetlenség .Egy kicsit légy megértőbb .Ha nem akarja hogy rosszúl érezd magad nála .
2014. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fú de kusza .Rumliban szerintem tesem várnál vendéget .
2014. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valóban inkább a lakással lehet a gond, mintsem veled. Azonban 5 hónap együttlét után tényleg probléma, hogy nem vallja be a valódi okot, csak hazudozik. És ez a nagyobb baj, nem az hogy nem visz haza. Tálalj így ki, mint nekünk is. Mondd el, hogy téged nem zavar akármilyen gané helyen is lakik esetleg, de ha nem mutatja meg hol lakik, akkor úgy érzed, veled nincs valami rendben. Ha valóban szeret, akkor elgondolkodik ezen és remélhetőleg mindent elmond, netán hazavisz.
2014. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!