Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogász szak mellett, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogász szak mellett, hogy lehet párkapcsolata valakinek?

Figyelt kérdés

minden nap tanulsz mert muszaj! nem elég csak vizsgaidőszak alatt tanulni,aki azt mondja elég az hazudik!!


igy az embernek,hogy lehet barátja??


2014. aug. 28. 17:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
4%

én a jogot egyébként egy bitang nagy büfészaknak tartom, mert semmi nehézség nincs benne, sima magolással megszerezhető a diploma

ezzel csak az a baj, hogy a rengetek általános jogászunk nem lesz jó csak adminisztrációra, arra meg nem igazán éri meg megszerezni a diplomát

2014. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki jogász akar lenni, annak tanulnia kell, nem elég magolnia.Lehet barátja.Szombatokat vedd ki mint szabadnap.Amikor dolgozni fogsz akkor is szabad lesz a szombat.esténként és szombat egész nap be lehet férkőztetni egy jófej pasit.habár kevés van belőlük:-( De ha tudsz párat akkor küld el hozzám őket.Én heti két nap szabad vagyok:-D
2014. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, ezer meg 1 nehezebb szak van, mint a jogász szak, mégis van barátjuk. Pl. nekem is. És még bulizni is marad időm, mert l beosztom. ennyi a titka
2014. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Milyen szak nehezebb kedves utolsó?
2014. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Van pár jogász ismerősöm, elég rendesen végig bírták csajozni/pasizni, bulizni, sportolni az éveket a tanulás mellett :-D
2014. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bármelyik ttik-s szak nehezebb, gógyszerész stb stb
2014. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mindenik szaknak megvannak a saját nehézségei.Mindenki maga dönti el hogy mennyit tanul.Lehetséges te tiz perc alatt képes vagy megtanulni azt amit én 20 perc alatt.És igen van ilyen.Van rá példát:-)
2014. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Számomra a környezetmérnök és biótechnológia volt a legnehezebb, mert azt tanultam...A testvérem jogász és kétszer annyit tanult mint én...Hogy kinek van jobb munkahelye?Kinek nagyobb a fizetése?Kinek van rendesebb férje vagy párja, azt nem a tanulás határozza meg.Annál inkább az élet apró dolgainak tapasztalata. Úgyhogy kedves barátném, ne bújd azt a könyvet ha kell ha nem, mert majd rájössz hogy nem a pénz a legfontosabb, és ha nem pénzért akarsz dolgozni, akkor fölösleges annyit tanulni, vannak élvezetesebb dolgok a földön...csapj a pasik közé:-))))
2014. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ne hadoválj már, minden különösebb megerőltetés nélkül toltam végig az 5 évet jogon. Volt hogy a vizsgaidőszaknak csak a fele állt rendelkezésre negyedévben mert mentem ki külföldre tanulni és csak a 2. vizsgaidőszakra kértem egyéni vizsgarendet.

Egyedül az államvizsgák voltak tanulmányilag tényleg megterhelők. Rendes vizsgaidőszakban is 3-5 napot kell egy vizsgára végigtanulni (de azt tényleg látástól mikulásig). heteket államvizsgára meg szakvizsgára kell tanulni.

Viszont van egy rossz hírem, az egyetem lópikula a jogalkalmazáshoz képest.


Nekem volt időm mellette a pasimra, közösségi munkára, sportra és hagyományőrzésre is, néha diák munkára is. Baromságokat beszélsz, vagy különösen rossz a memóriád esetleg nehezen tanulod, akkor viszont nem ez a te pályád. És ez nem egyetem függő, a külföldi egyetemeken sem lógott a nyelvem a földig a nagy tanulástól...

2014. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#8:

"és ha nem pénzért akarsz dolgozni, akkor fölösleges annyit tanulni"

Ha pénzért akar dolgozni, akkor felesleges annyit tanulni :-P :-D :-D

2014. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!