Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogász szak mellett, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogász szak mellett, hogy lehet párkapcsolata valakinek?

Figyelt kérdés

minden nap tanulsz mert muszaj! nem elég csak vizsgaidőszak alatt tanulni,aki azt mondja elég az hazudik!!


igy az embernek,hogy lehet barátja??


2014. aug. 28. 17:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
amikor érettségizel azt hiszed, hogy nehéz! később rájössz, hogy 1 hét alatt fel lehet készülni az összes tárgyra! amikor először vizsgázol az egyetemen azt hiszed, hogy nehéz, aztán később amikor munka mellett vizsgázol rájössz, hogy milyen könnyű is volt. ahogy emeled a szintet, egyre könnyebb lesz. tudod hány ember végezte el a jogot munka mellett?
2014. aug. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10-es.Ha nem tanulsz max egy üzletbe dolgozol vagy egy gyárba. Ha van egy szak, amihez konyitasz talán meg is fizetik. A 9-esnek...Lehet hogy te 5 évet simán végignyomtad az egyetemet, de viszont nem vagy jogász.Ez itt a böki. Nem tudom nálatok hogy van, de mifelénk nagyon nehéz egy állami munkahelyre bekerülni.Vagy tudsz valamit, vagy van valamid:-))Például sok pénzed vagy befolyásos apukád. Azthiszem kevés embert ismerek aki tényleg tudására alapozta életét.
2014. aug. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#12:

Látom te is messze állsz a való világtól még :-D :-D

2014. aug. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"9-esnek...Lehet hogy te 5 évet simán végignyomtad az egyetemet, de viszont nem vagy jogász.Ez itt a böki. Nem tudom nálatok hogy van, de mifelénk nagyon nehéz egy állami munkahelyre bekerülni.Vagy tudsz valamit, vagy van valamid:-))Például sok pénzed vagy befolyásos apukád. Azthiszem kevés embert ismerek aki tényleg tudására alapozta életét."


Nahát mik vannak! 5 év jogi egyetem 3 év gyakorlat és szakvizsga után nem vagyok jogász, jó tudni...


Ugye tisztában vagy vele 12-es hogy hülyeségeket beszélsz? Jogi pályán belül nem csak állami munkahelyek vannak, vagy szerinted az ügyvédek hivatalokban dolgoznak? Nem értem miért okoskodsz olyasmibe amiről fogalmad sincs. Márpedig nincs különben nem mondanál ekkora ökörségeket. El vagy tájolva, állami közig szférába nem nehéz bekerülni és munkaterület is leszűkül, gazdasági versenyszférába álld meg a helyed, az valami, irdatlan nagy a jogterület amin dolgozni kell, és nagy a versengés nagyobb a nyomás, és a felelősség.

Egyébként tudok valamit, tanulni. Diákkánt is tudtam és jogalkalmazóként is tudok. Támogatott a család de emberileg, anyagilag nem.

2014. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jaj, elnézést! Nem tudtam, hogy a jogászoknak van idejük délelőtt fél 10 kor gyk-ni. De ha te mondod, elhiszem...Habár szavaid közt olvasva, előbb leszek én a UPC direkt telemarketing vezetője...
2014. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Miért caM008? Te is jogászként dolgozol?:-)És neked is van időd Gyk-ni?
2014. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15-nek szabadságról hallottál már?
2014. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#16:

Nem jogászként dolgozom! Erre szántam a választ:

"Ha nem tanulsz max egy üzletbe dolgozol vagy egy gyárba. Ha van egy szak, amihez konyitasz talán meg is fizetik."


A való világban nem feltétlen van - sőt inkább nem - egyenes arányosságban a munkakör és a fizetés a megszerzett papírtól :-P

2014. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hallodtam a szabadságról.Csak normális emberek tengerparton üdülnek, főleg ha jogász az illető:-) Tudom, hogy a fizetésed nem a tudásod tükrőzi. Sokan éhenhalnának...De azért nem mindegy hogy bankárként keresel 200ezeret vagy favágóként.
2014. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Valaki kérdezte, hogy mégis melyik szak nehezebb a jogásznál. Nem azért, de nem kellene ennyire beképzeltnek lenni arra, hogy jogra jársz. Az orvosi is van olyan nehéz és kell legalább annyit tanulni. Sőt.. Ott nem elég magolni, mert a biokémiát, gyógyszerek hatásmechanizmusát...stb érteni is kell. Főleg érteni. Emellett rengeteg dolog van, amit be kell s*ggelni és még utána abban meglátni az összefüggéseket. Vagy a mérnöki szakok is vannak olyan nehezek, mint a jogász szak.
2014. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!