Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai lányoknak nem lehet udvarolni?

Figyelt kérdés
Mindig is úgy volt kapcsolatom ,hogy a lány kezdeményezett nálam ,meg csak úgy maradt meg nálam ha bunkó voltam vele .De ha én kezdeményeztem náluk nem igazán érdekeltem őket pedig hasonló kaliberűek voltak mint a barátnőim ,de ha randi szintjéig el is juttotam akkor "csak barátok"helyzet jött utána. Mit rontok el ? Vagy a lányok nem szeretik ha udvarolnak nekik ?
2014. aug. 28. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 Én kérek elnézést, hogy nem vagyok szeretetszolgálat és kínzom magam azzal, aki egyszerűen nem tetszik. Te lehet, hogy igénytelen és elkeseredett vagy, ezért már bárkit elfogadnál, akinek vaginája van, na de nehogymár probléma legyen, hogy az embereket megválogatják, kivel akarnak lenni.
2014. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Te kérsz elnézést? Ki kérdezett? Mert én biztos nem.

Csak a tényállást írtam le, hogy egy kapcsolathoz kölcsönös vonzalom kell, és udvarolni teljesen felesleges.

2014. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%

#12 Teljes mértékben igazad van. Minek tisztelettudóan kezdeni egy hozzászólást, ha el is küldhetlek a 'csába? Szeretnél így cseverészni? Felőlem mehet, 'aszd meg.


Ennyi erővel minek kutatjuk a rák ellenszerét? Úgyis beledöglenek mind. Minek steril környezetben szülni? Vagy beledöglik az anyuka vagy nem - de a kölyök talán méltóztatik előjönni. Minek kitörölni a segged? Úgyis sokat fogsz még szarni az életben. Minek világot látni? Úgyis ott a képeslap.

2014. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!