Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Görög pasi kis farokkal! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Görög pasi kis farokkal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előre is elnézést szeretnék kérni amiért ebbe a kategóriába teszem fel a kérdést, de normális válaszokra innen számítok. A helyzet az, h nemrégiben megismerkedtem egy görög sráccal aki nagyon kedves, életvidám, mindig mosolyog és szemmel láthatóan is odáig van értem. Nagyon szimpatikus nekem, jól érzem magam a társaságában viszont...tegnap este együtt voltam vele és igen "kellemetlen" meglepetések értek ugyanis nagyon mini mérettel rendelkezik ráadásul még ki sem elégített engem. Mit gondoltok? Jobb most az elején pontot tenni a dolgok végére v adjak még neki esélyt? 25N
2014. aug. 29. 10:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen. Azért vmi nekem is jól esett volna. Persze fura volt ekkora mérettel mert tényleg alig éreztem, de talán nem érdekelt volna annyira ha velem is foglalkozik
2014. aug. 29. 10:23
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebből semmi, már eleve azért mert tök messze lakik, mert nem tud és nem is akar kielégíteni, és mert egyáltalán nem vagy belé szerelmes. Maradjatok barátok. Annyi jó magyar pasi van nagy farokkal, miért pont egy görög kell?
2014. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Pontot a végére. Annyival is hosszabb lesz neki. Máskor először centizd le (villámgyorsan le a villámzárral, centi és vissza), mielőtt szóba állsz idegennel. Nehogy már érdekes legyen, hogy kedves és odáig van érted. Érted?
2014. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki ha már ilyen gyors elmegy a kukikája, hogy használja az ujjacskáját vagy a nyelvecskéjét, hogy neked is jusson valami élvezet a szexből, ne csak neki.
2014. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, h pont egy görög kell csak egyszerűen vele ismerkedtem meg. Egy munkahely. De igen, az lesz a legjobb ha befejezem. Szerelmes meg még nem is lehetek belé hisz alig pár hete kezdődött.
2014. aug. 29. 10:32
 16/21 anonim ***** válasza:
de ne ugy dobjad hogy kicsi farkad, szia
2014. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit mondjak neki.... nem akarom őt megbántani
2014. aug. 29. 10:37
 18/21 anonim ***** válasza:
hát semmiképp ne a nemiszervéről értekezzél, az olyan ˇkrrvás. "Nem akarok többet találkozni/együtt lenni veled'- ez nem jó? aki ilyen könnyen hátradől, azt a férfiak nem szokták komolyan venni, nem fog megsértődni.
2014. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Adjál neki még egy esélyt,lehet hogy legközelebb már sokkal figyelmesebb lesz,és téged is kielégít.

Vezesd rá hogy mit csináljon,nyelvvel és kézzel is lehet csodát csinálni.

2014. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Még egy esélyt kapjon, mivel rég volt nővel, lehet feszült volt, ideges.. lehet másodjárra jobb lesz sokkal.
2014. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!