Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány vagyok, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok, és a párom nagyon furcsán viselkedik! Mi lehet a baj? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe én nagyon szerelmes vagyok, és azt hittem ő észre se vesz. Egyszer odajött hozzám, beszélgettünk, és elhívott randizni. A harmadik randi után összejöttünk, de mióta együtt vagyunk olyan furcsa. Nem beszélget velem már olyan sokat, nem megyünk sehova, és azon kívül, hogy mikor találkozunk megcsókol köszönésképpen, semmi nem változott. Le se szarja a fejem. Nem foglalkozik velem. Mi lehet a baj? Kérlek segítsetek!!

2014. aug. 29. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

1. 15 évesen maximum "barátod" van, a "párom" kifejezés kicsit nevetségesen hat.

2. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Tanuld meg egy életre, hogy ha nem beszélsz a problémáidról a kapcsolatban, akkor nem is fog semmi változni. Üljetek le, mondd el neki, hogy úgy érzed, a kapcsolatotokban nem történik semmi, nem érzed azt, hogy törődne veled, foglalkozna veled stb. Ha nem igazán érinti meg, hogy téged valami zavar, és nem akar változtatni, akkor érdemes elgondolkodnod, minek vagytok együtt. :)

2014. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátoddal, kérdezd meg tőle, hogy ez miért van. Ameddig erre nem vagy képes, ne hívd párodnak, pérkapcsolatnak.
2014. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elnézést, akkor barátom! Bár szerintem teljesen mindegy melyik szót használom....

Beszéltem már vele erről, de letagadta. Akkor kb. 2 napig foglakozott velem, de újra visszaesett a szarok a fejedre kategóriába. Nem tudom mit kéne tennem.

2014. aug. 29. 10:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, ebben az esetben két választásod van: vagy maradsz ebben a "kapcsolatban", aminek valójában se értelme, se haszna, te lényegében szenvedsz, a fejedre van szarva; vagy pedig kilépsz ebből a kapcsolatból érett ember módjára. Ha az előbbit választod, borzasztóan megalázod magad, ha az utóbbit, akkor nem veszítesz semmit, később találni fogsz több olyan fiút is, akik értékelnek.
2014. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 29. 10:17
 6/11 anonim ***** válasza:
a lustaság nagyobb hatalom bármilyen szerelemnél
2014. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy mikor még nem voltunk együtt, akkor olyan rendes volt velem. A randikon is! Egyszerűen mindent megtett értem! A hétköznapokban is nagyon rendes volt, megvédet. Szerintetek mi változott??
2014. aug. 29. 10:47
 8/11 anonim válasza:
Az változott, hogy együtt vagytok. Amíg meg nem szerzett, addig persze, hogy foglalkozott veled "rendesen". Addig voltál kihívás. Ha nagyon szereted, tegyél érte, hogy megint kihívásnak tekintsen, kacérkodj vele, ha kettesben vagytok. De legjobb egy ilyen kapcsolatból tényleg kiszállni.
2014. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most nagyon megbántott, az utóbbi időben bunkó és flegma volt velem. Szakítottam vele. De ennem ellenére is nagyon szeretem, és nagyon hiányzik. :( Még mindig szeretem őt...
2014. szept. 1. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Remélem értesz angolul valamennyire. :)


[link]

2014. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!