Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban viták az anyagiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban viták az anyagiakról? Most akkor kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy kb 3 hónappal ezelőtt véletlenül összetörtem a barátom Ipadjét. Lecsúsott az ölemből és szilánkosra tört a képernyő.

Megígértem neki, hogy amint lesz munkám, ki fogom fizetni a fizetésemből azonnal.


A gond csak az, hogy azóta sem találtam munkát ráadásul felvettek most egyetemre így nem tudom hogy milyen állást kapok olyan fizuval..


A lényeg, hogy 3 hónapig ugye nem történt semmi és most valamelyik nap elémállt hogy mostmár fizessem ki, mert kellene neki és hogy én eddig leszartam.

Mondtam neki, hogy nem szartam le, csak nincs pénzem rá...


Így most anyukámtól kellett kölcsönkérnem.

Barátom először azt mondta, mivel a javíttatás kb 80 000 lenne, hogy vegyünk neki egy használt iphonet, az olcsóbb.

40 000 FT-ot mondott , hogy annyiért talált.


Tegnap hatalmasat veszekedtünk és mondtam neki hogy holnap találkzunk, és odaadom a pénzt kérdezte hogy mennyit viszek?


Mondtam neki, hogy 40-et ( Nyilván többet is adnánk de édesanyámat apám a válás miatt kirakta a közös cégből és anyukám képzettség nélküli munkanélküli)


Erre elkezdett kiabálni hogy bsszuk meg a 40-et azzal semmit se ér.



Na most mondjátok meg hogy ez normális?



2014. aug. 29. 11:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Most beszéltem vele telefonon és mé mindig nem érti.


Hogy még ő volt a jófej hogy a javíttatás felét kéri csak el.

Nem érti meg, hogy nincs rá őpénzem azt mondja ha tönkreteszünk valamit azt ki kell fizetni.

2014. aug. 29. 13:07
 12/14 anonim ***** válasza:

Szeret téged ez a srác egyáltalán??

Nem azért mert kifizetteti veled, de ez a stílus, mert csak 40 ezret tudsz neki most adni… ez árulkodó.

2014. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem lerendezitek, és szakítotok is. Persze, drága holmi, de neki ez fontosabb és így oda vágja neked még úgy, hogy munkanélküli vagy .. Máshogy is meglehetne beszélni és ugyan az lenne a lényege. Én biztos alap állásra tenném a srácot. (Fordított esetben, lehet, hogy ő máshogy gondolkodna... )


22L

2014. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Mekkora egy csicska...

Egy iPad Air érintőüveg cseréje 35000Ft munkadíjjal együtt. És azt mondja, hogy 80.000Ft... Ha esetleg az LCD is betört az 25000Ft pluszba. Ezek az árak az iPad Air-re vonatkoznak, és ennél csak olcsóbb lehet, ha régebbi készüléke van. Ez csak egy paraszt aki jól le akar húzni. Megérdeklődhetnéd az iPadje pontos típusát és a hibáját. Végén kiderűlne, hogy egy iPad 1-ről van szó... Dobd ki a pi**ába az iPad-ével együtt!

2014. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!