Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki kezdeményezzen egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kezdeményezzen egy kapcsolatban? 13/L

Figyelt kérdés

A csókra gondolok..Pl Én az előző "kapcsolatban" én lány létemre kezdeményeztem...Megölelt a srác,2-3percig,azt mondtam hogy"szeretlek"és megcsókoltam..Ez normális?

Ui:Hamar vége lett ennek a "kapcsolatnak"..:))



2014. aug. 27. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem csodálom hogy hamar vége lett.
2014. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Az első csóknál szerintem jó, ha a fiú kezdeményez, romantikusabb (de én régimódi vagyok).
2014. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
06.20-án összejöttünk..07.06-án egész délutánt együtt töltöttük..08.04-én vége lett..Ja és azért mert nem volt meg a közös téma,ha beszéltünk is akkor ő vagy telefonozott akkor én mért ne?!..
2014. aug. 27. 09:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem vele történt meg az első csók,de én csókoltam meg először..értitek:))
2014. aug. 27. 09:25
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Nőlj fel
2014. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt közös téma, de szerelmet vallottál :D:D:D:D
2014. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen ezzel foglalkozni, hogy ki kezdeményezzen, ezek a kapcsolatok nem tartanak sokáig, mint ahogy az előződ sem tartott, ebbe a korba még nem tudod igazán, hogy mit akarsz, és szerintem nem te kéne kezdeményez, hanem ő, mert ha te kezdeményezel az rosszul is elsülhet
2014. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Meg nem kell felnőni, de en ennyi idősen okosabb voltam. Ne add magad könnyen a pasiknak!


Es olvass, tanulj. Ne pasizz még.

2014. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PearlDiver ***** válasza:

#5 tanulj meg magyarul, és esetleg utána oszd az észt :-)

Kérdező! Kezdeményezni a fiúnak illik, de neked sem kell tétlenkedned, küldhetsz neki apró jeleket, kedvességeket, ami bátorítja. Ja és a szátokat első körben inkább beszélgetésre használjátok :-)

2014. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja hogy ne pasizzak és nem is fogok,beláttam hogy a tanulás sokkal de sokkal fontosabb mint egy pasi..Akárhány pasim lesz ezek után,de komolyan,a suli sokkal de sokkal jobb..És most már megjött az eszem,ha most..hagyom a fiúkat egy 3-4 évre..
2014. aug. 28. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!