Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem ra anyumekat, hogy a fiu akit szeretek, nalunk lakhasson egy ideig?

Figyelt kérdés

( nyaron meg az is megvolt tiltva hogy talalkozzak vele... ) 1 eve vagyunk egyutt... de anyum utalja ot... apum eleg joba van vele... s most nem tud hova menni lakni...ezert kellene nalam... van otletetek hogy mit csinaljak?? hogy beszeljem ra anyumekat??? kerlek segitsetek.. fontos.....


16/L


2010. jan. 16. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ne beszéld rá.

Nem sokáig tartana utána a kapcsolatotok.

2010. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kivel nem tartnaa utana sokaig? a fiuval? vagy anyumekkal?
2010. jan. 16. 23:06
 3/11 anonim ***** válasza:

A fiúval.

Az együttélés könnyen tönkreteheti a dolgokat, főleg mivel fiatal is vagy és gondolom nem is gyakran találkoztok.

Ilyenkor ismeri meg igazán az ember a másikat. :)

Jótanács, de nem kötelező megfogadnod.

2010. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ismerni mar ismerem ot szerintem eleg jol... 1 eve vagyunk egyutt.. ebbol 7 honapig szinte minden nap talalkoztunk..... s nem egyutt eles lenne,hanem csak par naprol.. mas hetrol lenne szo.. amig nem talal mas helyet ahol lakhat..... :S
2010. jan. 16. 23:26
 5/11 anonim ***** válasza:

De ezt nem is értem.

Hány éves?

Kirakták a szülei?

Akkor a biztos kellemes lesz a te szüleidnek is. :)

2010. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

19 eves... szulei nem elnek...egyetlen rokonjat sem ismeri..vagyis akit ismer, arrol se tud semmit tobb eve........


par honapja elment kulfoldre dolgozni..de rajott h ott se jobb vissza akar jonni..s nem tud hol lakni...... ezert kellene.....

2010. jan. 16. 23:34
 7/11 anonim válasza:
Ehhez a válaszhoz tudni kéne h anyud miért ellenzi a kapcsolatotokat...
2010. jan. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hogy találkoztatok ti minden nap,ha ő pár honapja elment külföldre?
2010. jan. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

irtam , h az elso 7-8 honapban talalkoztunk szinte minden nap.. mert akkor még itt lakott nem messze tolem... s most novemberben koltozott el...


anyum azert nem szereti ot, mert egyszer nagyon megbantott engem a fiu... meg a legelejen, s anyum azt mondta, h o onnantol latni nem akarja......

2010. jan. 17. 10:13
 10/11 anonim válasza:
Próbáld meg anyuddal megértetni, hogy te szereted ezt a fiút, és hogy ő is szeret téged. És h hiába próbálja kiutálni, nem tudsz a szívednek parancsolni. Próbálj meg egy olyat javasolni neki, hogy hagy költözzön oda hozzátok és ha valami rosszat csinál, olyat ami miatt el lehetne küldeni, akkor elköltözik máshová. Bár mint írtad, nem nagyon tud máshová menni. Talán anyudnak is megesik rajta a szíve...csak nem akarja h az utcára kerüljön.
2010. jan. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!