Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vett ilyen dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vett ilyen dolgokat nekem, ha van barátnője?

Figyelt kérdés
A főnököm születésnapomra meglepett pár ajándékkal. Befizetett műkörömre és vett egy nagy cserepes virágot. De közben van neki párja. Nekem ez fura. Nem akartam elfogadni de erősködött. Én úgy érzem ez nem tisztességes. A főnököm szerint ez természetes.
2014. aug. 29. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg akar fektetni.Szerinted?
2014. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vitázz, ha nem akarsz új munkahely után nézni :)


Lehet, hogy őt izgatja a műköröm, ezért fizetett be neked egy menetet :)

2014. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem bírja elviselni a körmeidet :D Amúgy gondolom meg akar fektetni.
2014. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Isten éltessen, Édes :) Megmutatnád majd, milyenek lettek az új körmeid? :)
2014. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert téged szeretne következőnek (jobb esetben) vagy benned szeretne elsőként "mellékállást" vállalni (hehe... khm... ez a rosszabb eset). Az is lehet, hogy csak rendes főnök akar lenni. Ha 15 fős irodában amiben 8 nő van csak veled csinál ilyet elgondolkodtatóbb mintha a titkárnője lennél mondjuk...
2014. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ólcsón adod magad, de nagyon kedves:DD Tudod mennyit spóról rajtad a főnököd?:D
2014. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!