Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom muszlim vallasu lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom muszlim vallasu lehet boldog eletunk egyutt?

Figyelt kérdés
Annyi rosszat hallani az ilyen kapcsolatokrol. Van valakinek pozitiv tapasztalata? Mi boldogok vagyunk egyutt nem eroltet ram semmit ugy szeret amilyen vagyok.
2014. aug. 29. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Miért ne lehetne? Mindjárt jönnek az olyan okosok akik kioktatnak arról, hogy ő egy terrorista.
2014. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
LÁ ILÁH ILLÁ ÁLLÁH MUHÁMMEDUN RÁSZÚL ULLÁH
2014. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem a vallásától függ, hanem hogy milyen emberek vagytok.
2014. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem attol fugg, csak mas kulturaban nottunk fel eddig ez meg nem okozott semmi problemat. Nem eroltet ram olyat amit nem szeretnek. Csak annyi rosszat lehet olvasni persze tudom hogy a jo dolgokat nem nagyon irjak le.
2014. aug. 29. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Neki igen. Ha te áttérsz, s elfogadod, hogy eszközként bánik veled, akkor igen.
2014. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt?

Hány évesek vagytok?

Találkoztál már a családjával?


Ennek a vallásnak több foka van (mint ahogy a többinek is). Ki-mennyire veszi komolyan.

Jó oldalai is vannak. Tuti nem lesz pl. alkoholista.


Lehettek-e boldogok együtt?

Ezt csak ti tudjátok. Vagy még azok akik hasonlóan vannak, de mivel hiányos az infő.....

Attól, hogy a párod nem erőltet rád semmit, az nem azt jelenti, hogy a családjának nem lesznek elvárásai afelé a nő felé, akivel a fiuk komolyan gondolja. Ez egy kényes pont.



Mellesleg egyik barátnőm egy török muszlim jegyese.

Ők jól elvannak. A család is kicsit lazább. Egyedül a kaja az amiben néha vita van. (a srác nem eszik disznót) A lány családja meg buta és nem értik mit finnyáskodik a vejük, miért nem kell neki a hurka. Még a hűtőbe sem engedi neki betenni otthon.

2014. aug. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lassan egy eve leszunk egyutt. En 25 eves vagyok a parom 28. A csaladdal meg szemelyesen nem talalkoztam. De a parom azt mondja hogy nincs bajuk azzal hogy itt nosul meg. Itt el mar Magyarorszagon evek ota. Nem erolteti ram a vallasat.
2014. aug. 30. 09:01
 8/9 anonim válasza:

Ha tapasztalat érdekel ,én egy török lányba vagyok szerelmes és nincs semmi gond. A családját is szeretem. :)

Nem tudni fixen ,hogy kivel fogsz boldog lenni. Ezt nem a vallás határozza meg. Egy keresztyén férfivel is leélhetsz egy boldogtalan életet ,mert senki sem mutatja ki teljesen a foga fehérjét ,ameddig nem éltek együtt. A párodat meg te ismered a legjobban. Tudhatnád ,hogy az előítéletek nagy része hülyeség.

Na sok boldogságot! :)

2014. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet:) A ferjem csodalatos. A kisfiunk meg csodalatosabb . Az eletunk meg maga a csoda:)
2015. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!