Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nem túl "nyálas" ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nem túl "nyálas" ez a levél?

Figyelt kérdés

A napokba külföldön voltam és vettem egy képeslapot a barátomnak, ezt írtam a hátuljára:


"Hogy vagy szívem?Remélem már jól vagy és nem vagy szomorú.Nem tudom hogy a napokba mi volt veled, mi volt a problémád de ha majd beszélni akarsz róla akkor szívesen meghallgatlak.


u.i.: örülök, hogy már több mint 2 hónapja együtt vagyunk habár ez nem sok idő dehát valahol el kell kezdeni. :) "


"Ma jobban szeretlek mint tegnap de holnap még jobban foglak."


A barátom mostanában furán viselkedett és azt mondta hogy nem velem volt baja csak ilyen napjai voltak de majd lehet elmondja ha legközelebb találkozunk.Szerintetek nem lett túl nyálas??


2014. aug. 29. 23:53
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:
nem
2014. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De, szerintem nagyon az. Mondjuk én nem is vagyok az a hős romantikus típus, de szerintem ez azért egy picit sok, főleg 3 hónap után.


"Ma jobban szeretlek mint tegnap de holnap még jobban foglak."

ha mást nem is, de ezt azért kihagynám.

2014. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, aránylag rövid és lényegre törő.
2014. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
S mi baj azzal, hogy nyálas? szerintem kell néha 1 kis nyálasság...
2014. aug. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem nyálas. Barátnőtől meg magasabb a nyálassági tűrés egyébként, ha az ember viszontszereti :)


Ha még nem mondtátok egymásnak szóban, hogy szeretitek a másikat esetleg fura/kicsit kellemetlen lehet neki, de max ennyivel lehet gond, ha éppen...

2014. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Egyáltalán nem nyálas. A tesómnak volt egy csaja akivel le sem feküdt, mégis kb minden este ezt írta neki:


Szia, szia, puszi drága kedves csillagom, aranybogaram, téged szeretlek a legjobban, remélem szépeket álmodsz, mert én csak rád fogok gondolni, vigyázz nagyon magadra, drága angyalom..... és ezt 5 oldalon keresztül. Minden este. Úgyhogy egyáltalán nem nyálas, ha ilyet írsz annak, akivel jársz és akit igazából szeretsz. Én egy osztálytársamnak 100x nyálasabbat írtam, és csak szórakozásból.

2014. aug. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2014. aug. 30. 00:02
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ma jobban szeretlek mint tegnap de holnap még jobban foglak."

Nekem ez nagyon tetszik. :) Ezt megjegyzem. :D

19F

2014. aug. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet megjött neki azért furcsa, de nyugi majd túllép rajta :)
2014. aug. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es: jaja sztm is :D ez a férfi menzesz :D am télleg olyan mármint ő is azt mondta hogy nem érti magát egész pontosan hogy mi van vele....tisztára mint a nők :D :D
2014. aug. 30. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!