Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok gáz lett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok gáz lett volna megkérni hogy ottmaradhatnék-e estére? Nálatok 7 hónap után ez hogy ˝zajlana˝?

Figyelt kérdés

Először is bocs hogy akédést nem tudtam normálisabban megfogalmazni.Remélem értitek.


Barátommal 7 hónapja vagyunk együtt,nagyon közel lakunk egymáshoz,és így még nem is aludtunk együtt.Estefelé mikor nála vagyok szokta mondani,hogy menned kéne mert késő van nagyon(odateszi hogy ne sértődj meg légyszi nem azért mondom tudod),de mikor elsétáltam náluk azzal nem számoltam hogy ennyire sötétben még haza is kell sétálnom egyedül mert neki meg van húzódva a bokája.

Lehet cink kicsit,de iszonyatosan félek este járkálni az utcán:S,így nem nagyon volt ínyemre...

kicsit rosszul esett hogy nem mondta hogy akkor maradj itt nem nagy dolog.


16/L


2010. jan. 16. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. szerintem a szuleid nem orulnenek ha te mar ilyen fiatalon a pasidnal aludnal

2. eleg kreteny baratod van h nem tud haza kiserni en minden este haza kiserem a baratnomet es eleg veszelyes helyen lakik....


es szerintem te is varj meg azzal h nala aludj ilyen fiatalon ....


18/F

2010. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
bocs azert a kreteny szoert de most ideges vok:S
2010. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 16 éves voltam akkor 2 hónap után aludt nálam a barátnőm először.


Amúgy nehezen tudom elképzelni, hogy annyira meg van HÚZÓDVA a barátod bokája, hogy a nagyon közelt ne tudná lesétálni az utcába....

Törött bokával is elbicegek egy utcányit ha kell, nemhogy "meghúzódottal". Az ilyen húzódást úgy hívják, hogy "f*szomnak sincs kedve hazakísérni" húzdódás...

2010. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hát elkísérhetett volna, engem is elkísér haza a barátom, mert félt. vagy akkor mehetett volna hozzád, ha közel laktok egymáshoz, addig kibírta volna a sétát. de egyébként nem tudom, nálatok ez hogy van, de az én barátom nem mondaná nekem, hogy menjek már. még akkor sem, ha késő van, inkább örülne, hogy minél tovább maradok vagy esetleg egész este (szex nélkül). tehát ha ő nem ajánlotta fel, ne is kérdezd meg inkább.

16L

2010. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

elsőnek: az a poén hogy a szüleinket nem érdekelné ,mert ismerjük kölcsönösen 1más szüleit meg ˝bíznak bennünk˝ úgymond.:)


értem.

köszi a válaszokat.

2010. jan. 16. 23:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Neki kellett volna felajánlani, hogy aludj ott..

Amúgy max célozhatsz rá, hogy nem szeretnél hazamenni, de ha nem akarja, hogy ott aludj akkor az is hiába.

2010. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

fél év után szerintem nyugodtan lehetne egymásnál aludni persze ez alatt nem azt értem, hogy mást is kellene csinálni alváson kívül. Alvásból még nem lett baj.

amúgy fél év elteltével menyire mélyült el a kapcsolatotok, petting esetleg?

Nemismerem a barátodat ezért nem szivesen mondok véleményt, de ebből kiindulva,

vagy nem szeret igazán és inkább alszik a kispárnájával.


vagy nagyon sokat vagytok együtt nappal és legalább este legyen egy kis szabadsága.


vagy fél felhozni a témát, hogy aludj vele, nehogy azt gondold, hogy meg akar dugni.


Bármelyik eset is, fájó lábbal is hazakísérném a barátnőmet akármilyen környéken lakunk, főleg ha tudom, hogy fél egyedül.

2010. jan. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

azt tudja a barátod, hogy félsz egyedül este a sötétbe hazamenni?

szerintem 7 hónap után már együtt lehet aludni. ( a sex-et ne siessétek el).

2010. jan. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
petting márt volt sexet még nem tervezzük egy ideig.szoval nem, sietjük el semmiképp
2010. jan. 17. 08:26
 10/10 A kérdező kommentje:

ó*

-,*


Köszi a válaszokat

2010. jan. 17. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!