Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm külföldön meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm külföldön meztelenül napozott, elmondta, engem zavar, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Elvolt egy tengerparton egyedül. Napozott, és elmondása szerint egy idő után pucérra vetkőzve is, mikor nem nagyon mászkáltak arrafelé már emberek, persze ez nem azt jelenti, hogy senki, hanem kb. 10 percenként mondjuk 1-2 ember elsétált arra. Nyilván láthatták... :(

Szerinte ebben semmi rossz nincs, és nincs okom háborogni, engem meg mégis zavar a dolog, és nem örülök neki. :( Azt értékelem, hogy nem titkol el soha semmit, de akkor sem tetszik a dolog. :(


Most ezért én vagyok a rossz, ilyenért nem szabad szólni egy férfinak? Ez túlérzékenység a részemről?



2014. júl. 15. 14:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
ez tuti kamu :D
2014. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
47%
Emiatt ne parázz. De amúgy küldj róla képet és megmondom gáz-e a dolog!
2014. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Tgeenay ***** válasza:
66%
3 kis arab gyerek a fák mögött fente rá a faszát :D
2014. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%

Nem nagyon értem én sem mi a gondod a meztelenséggel. Elég természetes állapot.

Szerintem eléggé túlreagálod, konkrétan nem értem a problémát.

2014. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem viccnek szántam, és nem kamu!

Tényleg megtörtént és most picit össze is vesztünk emiatt.


Nem elpoénkodásra vagyok kíváncsi, hanem hogy más férfiak ezt hogy kezelnék vagy hogy kezelik.

Komoly kapcsolatról van szó, és nem csalna meg soha, nem erről van szó, csak ebben a napozás dologban nem vagyunk egy véleményen.

2014. júl. 15. 14:19
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Én sem értem, hogy mi a probléma. Féltékenység? Birtoklási vágy?
2014. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az utcára se engedd ki máskor. De akkor meg tuti elveszíted. Mondjuk teljesen jogosan az ő részéről.
2014. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%

Miért ne napozhatna meztelenül???????

De most komolyan. Mi ezzel a gondod? Hogy látták meztelenül őt? És? Most komolyan?

2014. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%
Zsákot a leányra! csak jó nagyot, nehogy kilátsszon valamije.
2014. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%

Én fiú vagyok, de szerintem semmi rosszat nem csinált a párod. Ott úgy se ismeri senki, így nem volt szégyenlős és ott is le akart barnulni. Szerintem nincs ezzel semmi gond.

18 F

2014. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!