Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha ez az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ez az egy dolog bánt?

Figyelt kérdés

Egy hete szakítottam a barátnőmmel mert nem működött a kapcsolatunk, a végére már olyanok voltunk mintha csak barátok lennénk, és az együtt töltött idő alatt sok sérelem ért engem, a legnagyobb,hogy egyszer majdnem megcsalt.

Szeretem őt mint embert, vagy mint egy barátot, de nem úgy mint egy lányt, szeretném is ha barátok lennék, de nem hiszek ebben, ez úgy sem működik, én eleve nem hiszek a fiú-lány barátságban, az egyik mindig többet érez.

Amikor szakítottam vele akkor próbált győzködni,hogy ne,meg hogy adjak időt, de már annyiszor beszéltünk ilyenekről,hogy felesleges, tisztességből ott maradtam vele beszélgetni és egy padra ültünk le egy buszmegálló közelében, ott vitatkoztunk, nem hangosan,kulturáltan, aztán mondott valamit ami még egy csepp volt a már kicsordult pohárba, így felálltam és ott akartam hagyni, de utánam lépett és átölelte a derekam én meg kifordultam az öleléséből és a tenyeremet felé tartva, mondtam neki,hogy ne, és így sikerült ott hagynom, a buszmegállóban mindenki minket nézett már és nagyon fájt,hogy ezt kellett csinálnom, főleg hogy megaláztam mások előtt, de nem akartam, igazából ő kezdte el magát megalázni, de komolyan mondom az együtt töltött idő során ez volt az a perc amit a legjobban megbántam, és szeretnék is emiatt bocsánatot kérni, de biztos hogy félre fogja érteni és én már tényleg nem akarok tőle semmit, szarul telt ez az egy hét mert azért hiányzik, de nem működik a dolog és nem lehet ellene tenni.


2014. aug. 30. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Linkeld be neki ezt a kérdést, ez őszinte.
2014. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járok.. de am nekem meg szinte csak pasihaverjaim, barátaim vannak, mert a lányok állandó rinyálását a cipőkről nem birom... :D
2014. aug. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!