Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én reagálom túl? Rémeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én reagálom túl? Rémeket látok? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
múlt hét vasárnap összejöttem egy sráccal,majd mivel 40kmre dolgozik (ott lakott albiba) ezért egy hétig nem találkoztunk.persze minden nap beszéltünk fbon meg képeket küldözgettünk stb. ugy volt hogy pénteken 5kor tali pályaudvaron,de mivel elintézte hogy hétfőtől a közös városunkból járjon be melozni(vállva ezzel a minden napi3órás kelést) ezért haza kellett cuccolni igy áttettük a talit 7re,majd írt hogy ne haragudjak de legyen inkább fél9 mert meg kell várnia anyukáját mert meg kell vele is beszélnie a dolgokat,de anyja németen stb...na fél9kor taliztunk városba,hatalmas ölelkezés majd kézenfogva hazasétáltunk hozzám mert meg volt beszélve hogy itt alszik. nálam is végig bujt ölelgetett csókolgatott,filmeztünk picit huztuk egymás agyát meg menet közbe benyögött ilyeneket hogy "megőrülök érted" "mit tettél te velem,ennyire még senkihez sem vonzódtam" "remélem sokáig együtt leszünk"(ezt mondjuk a magam részéről rízsának tartom,vagy tévedek?) aztán elhivott mára magával a haverjaihoz házibuliba(amit én végül lemondtam mert tanulnom kell) majd együtt aludtunk el (kis kifli nagy kifli) reggel csókkal ébresztett majd összebújva megnéztünk egy filmet...olyan 11fele ment haza mondván délután 4-5fele tali...olyan 3fele váltottunk pár szót majd benyögte h mennie kell később lesz...én meg csak állok bambán hogy akkor ma mi lesz vagy mi van...szerintetek?
2014. aug. 30. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki sms-t, h akkor lesz-e tali vagy sem. Ilyen egyszerű... Értelmetlen volt ezt kiírni.
2014. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
részemről ez nem a taliról szól..hanem arról hogy vajon ennyire nem vesz komolyan és csak szórakozik vagy csak túl elfoglalt?
2014. aug. 30. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi, de ezt ne tőlünk kérdezd meg! Mi nem tudjuk mit érez/gondol a barátod. Beszéld meg vele, az a tuti!
2014. aug. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!