Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? 28/F

Figyelt kérdés
Van barátnőm egy éve, de sok a probléma, nem beszélünk meg semmit, nem érzem egy ideje jól magam vele. Megismertem egy lányt. Lehet gonosz dolog, de hirtelen belesodródtam. Azt érzem kezdetektől, hogy nagyon kívánom, mert nagyon szép, plusz megnyíltam előtte lelkileg is, es valamiert az elejétől fogva bízom benne es mindent elmondok neki, meghallgat es o is elmond mindent. Sokat gondolok rá, de megmondtam neki, hogy nem lehet köztünk semmi, mert ott a kapcsolatom. De azóta is gondolok rá. Ez csak fellángolás? Alig ismerem es lehet nem is működne es csak a problémák elől menekültem. Amúgy sosem csaltam meg meg senkit ezelőtt, de valahogy nem bánom, ez van.
2014. aug. 30. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a mostani barátnődbe már nem vagy szerelmes mert akkor nem gondolnál más nőre.fellangolas vagy nem ez így van.szerintem mielőbb mond meg neki, hogy mi a helyzet mert ennek a kapcsolatnak már nincs ertelme
2014. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy jo a 2. Lánnyal lenni, de ha arra gondolok, hogy szakitsak a barátnőmmel, ott van az, hogy biztonság van vele es meg szeretem azert. De a 2.al minden egyszerű es csak úgy jo vele lenni, es nagy köztünk a szenvedély es az összhang, meg a bizalom. Vacilaltam, hogy szakitsak e, de lehet inkabb helyre kene hozni a kapcsolatot.
2014. aug. 30. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg szereted akkor menthető a kapcsolatotok.viszont akkor minél előbb ülj le beszélni vele, hogy ez így nem mehet tovabb
2014. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Tudod..van az a mondás, ha kéteieid vannak, akkor válaszd a 2.at, mert ha tényleg igazán szeretnéd az elsőt, akkor eszedbe se jutna a másik..:)
2014. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!