Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem eleve nem tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem eleve nem tetszenek az olyan fiúk akik állandóan a Facebookra posztolnak valamit. Normális hogy az ilyen fiúk taszítanak?

Figyelt kérdés
Akik idézeteket írnak ki, megjegyzéseket írnak ki hogy éppen mit csinálnak és hol vannak. Kifejezetten kifejezik hogy melyik politikai párthoz tartoznak, arról is posztolnak ki mindig valamit. Sok képet kiraknak magukról. Sokszor kiírják mit néznek a tv-ben vagy mi történt velük.
2014. aug. 31. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, az ilyenektől én is távol tartom magam.
2014. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Ez a feltűnési viszketegség a beteges, de szerencsére én semmit sem látok belőle (nem vagyok regisztrálva).
2014. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, normális :) és hál istennek én se látom ezeket, jó sajnálatos módon regizve vagyok de nem sokat használom azt az oldalt.......
2014. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én regisztrálva vagyok. Soha semmit nem rakok ki magamról, 10 képem van kb. felrakva. Az üzenőfalamon is csak a születésnapos köszöntésekre reagálok.
2014. aug. 31. 09:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem facebookom sincs ,se képem posztolni se tudok
2014. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

A facebook közösségi oldal. Benne van a nevében, hogy mirevaló. Hogy "taszít" nem normális. Vagy csak túlzón használod a szót!

Az ottani hozzászólást akik elitélik itt miért szólnak hozzá?

Az itteni fanyalgásotok olyan mint a szappanoperák utálata. Senki nem nézi, de mindenki hozzá tud szólni, hogy mi volt a tegnapi részben.

2014. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Problem? ***** válasza:
Utálom a Facebookot meg a sok degeneráltat aki állandóan a telefonját nyomkodja úton útfélen.
2014. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!