Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal? Állandóan veszekeszünk!

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt a párommal és minden ami csak létezik (még a semmin is ) veszekszünk. Én nem akarok, de olyan dolgokat csinál ami elviselhetetlen. Akár mit mondok vagy csinálok az rossz, de csak ha online beszélünk, ha személyesen vagyunk együtt akkor nincs semmi baj.. (többé kevésbé) Egyikünk se akar szakítani, de én ezt már nem bírom .. kihűlt volna a kapcsolatunk ?

2014. aug. 27. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért van így, mert online könnyebb kimondani mi böki a csőrötöket, mint személyesen a szemébe mondani....mondanám, hogy akkor ne beszéljetek online, de attól a frusztráció nem múlik el csak kimondatlan marad és csak gyűlik. Ha ennyire nem bírjátok elviselni és tolerálni egymást, akkor egyszerűen nem vagytok összeillő személyiséget és szakítás lesz a vége előbb utóbb...
2014. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne beszéljetek online. Mik azok az elviselhetetlen dolgok amúgy, amiket csinál?
2014. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért nem megoldható az , hogy csak személyesen beszéljünk, mert távolabb lakik tőlem , és sajnos nem találkozunk minden nap.
2014. aug. 27. 14:49
 4/14 A kérdező kommentje:
Hmm. egy példa, nem csinálhatok semmit, mert minden baj, pl. nem szórakozhatok esténként a barátaimmal mert az baj, ha nem írok neki vissza rögtön az is baj, ha egy nap csak 5* mondom h szeretlek az is baj, ömm, mondom inkább azt, hogy itt nem az a kérdés mi baj, hanem hogy mi baj!
2014. aug. 27. 14:52
 5/14 A kérdező kommentje:

* mi nem baj.

elnézést:)

2014. aug. 27. 14:53
 6/14 anonim ***** válasza:
Tényleg eléggé bosszantó lehet, ha nem túlzod el a leírtakat. Szerintem hagyjátok az egészet, ha ennyire nem megy. A távolság is egy lehetséges szakító ok a későbbiekben, és ha ilyen viták vannak, akkor valóban nem illetek össze. Ergo, ha nem tudtok egymáshoz alkalmazkodni, nem tudjátok egymás hóbortjait tolerálni, akkor nincs jövője a kapcsolatotoknak.
2014. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem túlzom el a dolgokat, sőt, ennél vannak sokkal de sokkal idegesítőbb dolgok is.. De én nem szeretném ott hagyni.. szeretem.. :/ Mindenki szerint szakítás lesz a vége?
2014. aug. 27. 14:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne beszéljetek online, inkább szerezzetek jó közös élményeket!Kirándulás és sok szex.
2014. aug. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem is most...mert még tart a rózsaszín köd, de előbb utóbb rohadtul meg fogod unni, és akkor majd szakítasz. Gondolom már próbáltál vele beszélni erről, és nem előbb ide írsz és csak utána neki. Amúgy a leírtak alapján ez az egyik legidegesítőbb típus, aki ilyen ragaszkodó és féltékeny, az sosem végzi boldog kapcsolatban...
2014. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De már próbáltam vele beszélni erről, aztán bocsánatot kér, és kéri hogy ne hagyjam el.. csak aztán másnap kezdi előröl ..
2014. aug. 27. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!