Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztam egy csodaszép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy csodaszép lánnyal és belezúgtam mint állat, összejöttünk és azóta más lányok is a közelembe akarnak férkőzni, és a csajom nagyon ideges szokott lenni ez miatt, pedig nem csalnám meg soha. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
féltékeny, pedig ha akarná össze tudna jönni egy nálam milliószor jóképűbb emberrel. Mielőtt vele összejöttem finoman szólva sem volt szerencsém a lányoknál, mondjuk nem is csajoztam magam halálra
2014. aug. 31. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ideje felnőnie a lánynak.
2014. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

belezúgtál, mint állat?


Istenem, de romantikus...

2014. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2# Feltétel hogy itt romantikusnak kell lenni? -.- :D
2014. aug. 31. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!