Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a sok pasizás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a sok pasizás, átverés, hazudozás és más dolgok miatt úgy döntöttem hogy nem akarok sráccal kapcsolatot, hanem keresek egy lányt?

Figyelt kérdés

17L/bi

Meguntam a férfiakat, szeretnék a lányok felé is nyitni.


2014. júl. 24. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajrá.
2014. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A lányok még a férfiaknál is nagyobb mesterei a hazudozásnak és átverésnek.

Mielőtt valaki nekem esne, tudom, hisz lány vagyok :D

2014. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehet 17 évesen megunni a férfiakat?

Hiszen te magad is lányka vagy, max. fiúid lehettek, de abból se olyan sok ha az életkorodat nézem....

Sajnálom, hogy itt jár a világ, hogy 17 évesen már annyi "partneren" vannak túl a fiatalok hogy divatból a saját nemük felé fordulnak......mi jön még?

2014. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meguntad, hogy átverted őket és most a lányokat akarod? Nagyszerű.
2014. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert mindig a kocsogoket fogtad ki...
2014. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A másfél éves kapcsolatom óta nem marad meg mellettem senki, sosem "engedték" h felfedezzem az egyező nemet.

Hogy' lehet megunni őket? Mindegyik hazudott, féltékeny volt, és egy időre elegem lett belőlük. De azért egy lány nem talál könnyen egy másik (lány) partnert, mint egy fiú :)

2014. júl. 24. 20:55
 7/7 Kérdező4729 válasza:
Hát,Hogyha máf kb. Volt 15 fiúd akkor én szerintem, igen! Sok szerencsét.
2017. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!