Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vegyek neki valamit? Ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek neki valamit? Ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés
A páromnak hamarosan születésnapja lesz, és úgy néz ki, hogy azon a hétvégén pont ott leszek nála. Csak annyi a baj, hogy mivel távkapcsolatban élünk, és nem tudom előre, hogy hogy leszünk együtt, már most hónap közepén odaadtam az ajándékát, ha esetleg nem találkoznánk akkor ne utólag, vagy esetleg ne adjak neki semmit. Szóval a kérdésem az lenne, hogy vegyek e neki valamit, és ha igen, akkor ötleteket kérnék. Szeretek ajándékot venni a másiknak, ellenben ő nem az az asszony, aki elvárja, hogy vegyenek neki dolgokat, és mondta is, hogy nem kell vennem semmit. De az meg hogy néz ki, hogy ott ülök és nem adok semmit?
2014. aug. 31. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nő a párod akkor vegyél virágot,bombont.

A férfi akkor egy jó bor,vagy szintén bombon,vagy süss valami finom sütit.

2014. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vegyél mindenképp vmit, melyik lány nem szeret ajándékot kapnii? mindegyeik!! persze ha már adtál, akk nem kell nagy dolog, egy virág is elég ... de mindenképp vmit ;)
2014. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi, köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 31. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!