Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a barátnőmnek van egy "ellensége" és sokat fenyegeti már úgy hogy én is ott voltam persze akkor én se hagytam szó nélkül...de a barátnőm mesélte hogy már ütés közelébe is került..na és ez a gond.Ha meg üti a barátnőmet akkor nekem mit kéne tennem? Mert egy lányt egy fiúnak tilos megütni.

2014. aug. 31. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit, kimaradni belőle. A két nő szépen megoldja egymást között, mikor elérkezik az idejük.
2014. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha a nőd "felkér" a védelemre, akkor totál egyértelmű, hogy az egész történetben ő a hunyó. Ezt érdemes még kijátszanod, hogy megvárd mit lép.

Egy egyenes ember sosem kér fel senkit védelemre. Viszont egy ilyen kérés, megmutatja a valóságot. Biza:D

2014. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos? szerintem ciki lenne ha össze verekednének én meg útána semmit nem mondanék a csajnak...
2014. aug. 31. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Attól még, hogy ő kért meg, nem feltétlen ő a hunyó. Egyszerűen tarthat a másiktól. Menj oda a lányhoz, mondd meg neki, hogy nagyon gyorsan fejezze be a barátnőt csesztetését. Hogyha meg ott vagy, akkor egyszerűen levakarod a barátnődről
2014. aug. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem kért fel soha meg nem is ő produkálja a veszekedés..legutóbb mikor eggyütt sétáltunk az utác és ez a csaj vagy fél km oda ordított hangosan hogy . meg stb.
2014. aug. 31. 14:04
 6/10 A kérdező kommentje:
értem köszi eddig is ezt tettem akkor mradok annál :)
2014. aug. 31. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:

3 Maradj ki, maximum akkor lépj közbe, bevonódik más. Magyarul felbérelt emberekkel találod szemben magad. Akkor igen.

Akkor közbe kell lépni.


Mindig a hunyóra összpontosíts. A húnyó meg az, aki felbérel más embereket, akár 1 személy ellen többet. Képes rá, próbálkozik ezzel, hogy keressen a felbérelésre embert.

2014. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6 Azt is még megtudod nézni egy vita során, hogy ki áll egyes egyedül és ki az aki kalákába támad, és toboroz maga elé embereket.


Annál van az igazság, aki egyedül áll. Mindig.


Bár milyen vitás helyzetben simán ki tudod deríteni, ki a hunyó, és ki az aki csak mondja, hogy ő az áldozat.

2014. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*ki az aki kalákába támad egyetlen ember ellen


Ezek apró trükkök, de érdemes megfogadni, mert pillanatok alatt tudod, hogy ki kicsoda.

2014. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi de tudom ki a hunyó :) és nem a barátnőm ő csak meséli meg már mikor én is ott voltam akkot is beszólt neki a csaj de mindig csak szóval fenyegetőzik csak ha képes lenne megütni mit kéne tennem de már kitaláltam. :)
2014. aug. 31. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!