Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problémám , hogy ugye most kezdődik a suli , szóval jönnek a sulibulik. Van barátom , de nem mernék előtte táncolni. Semmi önbizalmam nincs , pedig nem lehetek olyan csúnya , ha Ő velem jár már lassan egy éve. Kék szemei vannak , fehér bőre es barnás szőke göndör haja.

Hogyan vegyem rá magam hogy táncoljak? Egyszerűen semmi önbizalmam. De őt bizzos boldoggá tenné


2014. aug. 31. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Igyál, az megoldja az ilyesmi problémákat.
2014. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
legyen tököd és kész. Mi a legrosszabb eset ha nem jön össze? Gondolj erre, tudatosítsd és kész.
2014. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért írtad le, hogy néz ki a barátod?
2014. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok könyörgöm , hülye leszek alkoholt inni


Második köszi a választ


jöhetnek még :)

2014. aug. 31. 14:44
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak azért , hogy meggyőzzelek titeket , hogy nagyon jól néz ki , és hogy nem lehetek olyan csúnya ha egy ilyen fiúnak én kellek
2014. aug. 31. 14:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a többiek is táncolnak, Te sem fogsz kilógni. Eleinte nehézkes lesz, furán fogod magad érezni, de amíg nem dermed le körülütted a nép, hogy "úristen, ez mit csinál?", addig nem kell aggódnod. Nem sztriptízelned kell, csak mozgatni kicsit a csípőd.
2014. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mindenki magával törődik, senki sem fog téged nézni a párodon kívül, ha ő meg kinevet, szégyellheti magát... Ha nem tudsz gyakorolj, ha akkor se megy önmagad kifigurázása marad, ami ált. beválik.
2014. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Huhh , oké rendben :)
2014. aug. 31. 14:46
 9/10 Doruss ***** válasza:

Nézz bulizós videókat, vagy csak figyeld meg, hogy bulikban hogyan táncolnak mások és próbálkozz otthon. Ettől rájössz majd, hogy jó érzés. Aztán egy idő után föl fogsz tudni oldódni. Én is így indultam :D

Meg az is jó, ha elmész pár koncertre, ott tényleg tökmindegy, hogy mozogsz, viszont utána bulikon is könnyebb lesz. :)

2014. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2014. aug. 31. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!