Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Miért a nagyképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért a nagyképű pocakos, alkoholista pasik mellett vagytok? Miért nem a sportos, egészségesen élő férfiakra buktok?

Figyelt kérdés
Na és ne gyertek a "nem a külső számít" dumával mert a nagyképű bunkókra buktok. Ez már kiderült. Ja meg a "rossz helyen keresel","vannak kivételek" típusú szövegeket már senki nem hiszi el. Ja amúgy nem az agyon szteroidozott gyurmákra gondolok amikor egészségesre gondolok. Válaszokat várok. Köszi!

2014. aug. 31. 19:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Amúgy a 6-os válaszolónak sok mindenben igaza van. Leginkább abban, hogy nagyon kevés önbizalmuk van a lányoknak és inkább a sörhasat választják kockák helyett. Így azt hiszik ha lejjebb adják akkor nem lép túl rajtuk a pasijuk. De hát ez elég szegényes látásmód és igen sajnálni való.
2014. aug. 31. 19:36
 12/16 A kérdező kommentje:
Így gondolod 10-es? Lehet hogy igazad van. De téged ez miért zavar? Örülj neki hogy olyan k*rv*csodálatos életed van!
2014. aug. 31. 19:39
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Te is elég nagyképűnek tűnsz ezzel a kérdéseddel, van csajod?
2014. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Na jó, mit szólsz egy ilyenhez? Nekem bejön. :-)


[link]

2014. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Minden normális nő azzal van együtt aki tetszik neki, és akivel boldog.


Nem jövök a külső nem számít szöveggel, mert álszentnek tartom.


Nos az én férjem nem nagyképű, és nem alkoholista. Mindkét dolgot utálom mert undorító, és taszító számomra. Évente 1x szoktunk inni, szilveszterkor, és akkor sem részegre isszuk magunkat:)


Van egy kis pocakja, de semmi esetre sem sörhas méretű. Illetve az én ízlésemnek megfelelően izmos , de nem kigyúrt. Nekem ő tetszik, és a kocka has ugyanannyira nem jön be, mint a túl kigyúrt test.

Rendesen eszik, nincs túlsúlya. A pocak csak alkati dolog nála. Az apukája is ilyen volt. A magasságához mérten volt egy ideig nagyon sovány is, de a pocakja akkor is ugyanakkora volt... tehát alkatilag ilyen. Nem eszik rosszul, mivel én főzök rá, és odafigyelek. Teljesen egészséges, sokat is mozog. Nekem ő a mindenem, ő tetszik, hozzá vonzódom, ő tesz boldoggá és kész.


Ha le lettél cserélve egy alkoholista nagyképű valakire, akkor valamit qurvára rosszul csináltál:), de ezért még nem kéne általánosítani, hogy minden nő ilyen férfiakkal van együtt.

2014. szept. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi emberséges és tisztességes, az nem függ össze a külsejével...


Lehet valaki izmosan, kocka hassal is nagyon jó ember, és lehet üresfejű, beképzelt metroszexuális majom is, aki csak átmegy a nőkön.

Ahogy a más alkatú, kevésbé kigyúrt, kis pocakkal rendelkező pasik is lehetnek rendesek, vagy görények.


Nem a külsőtől függ, hanem az ember személyiségétől, jellemétől.


Tehát az eszmefuttatásod, miszerint a nők azért adják lejjebb az igényeiket, mert azt hiszik akkor nem lesznek átverve és megcsalva, egyenesen hülyeség.


Egyszerűen nem mindenkinek jönnek be a deszka pasik. Vannak, akiknek egy pici pocak tetszik, és vonzóbbnak tartja, mint a kockahasat.


Ez nem több és nem kevesebb egy másfajta ízlésvilágnál. Nem kell ebbe semmi mást beleképzelni.

2014. szept. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!