Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi férfiról, érdemes vele kapcsolatba kezdenem?

Figyelt kérdés

A paraméterei: elég tehetős családból származik, több ház,nyaraló van a tulajdonukban. Egyetemi végzettsége van, doktorált is, nagyon sok nyelvet beszél, a doktoriját is idegen nyelven írta.

A családjának elég rossz híre van, tudott, hogy több idős emberrel kötöttek eltartási szerződést, akiket bizony nem becsültek, az egyik bele is halt a rossz bánásmódba, a másik durva történetük, hogy az apja az első feleségét, miután beteg volt, visszaküldte a szüleihez, mint valami rossz árut.

Ez a fater nagyképű és kegyetlen ember (önmaga szerint:maximalista) hírében áll, nem pozitív a benyomásom róla. A fia azért szelídebb karakter.

Neki magának elég régóta nem volt kapcsolata, hogy miért, arra most nem térnék ki.

A legnagyobb félelmem, hogy ennek a pasasnak állandóan a "legjobbnők" feleltek csak meg, noha ő maga a magas ektomorf testfelépítésén túl semmi külső pozitívummal nem dicsekedhet (bár sosem hittem, hogy egy értelmes férfinak annyira számít az, hogy mennyire érvényesülnek a hasizmai, de mindegy, ezt vehetjük bolondériának), kifejezetten csúnyának tartják, objektíve nézve tényleg diplomatikus kifejezés, hogy átlagos.

Tehát állandóan azon rugózott régebben, hogy "a város legjobb nője" aki elég jó neki - a családi háttér is ebben támogatta, apja kifejezetten megtiltotta neki, hogy kevésbé "jónőkkel" szóbálljon. Ő ezt annyira vitte, hogy egy átlagos, szép, de szerény lányt embernek se tekintett.

Az apja egyébként eléggé beleszóol a dolgaiba minden téren, kritizálni nem lehet, mert "hálás" neki.

Mindezekből nyilván következik, hogy elég régi az ismeretségünk, ám csak most nyitottunk egymás felé, mint férfi és nő.

Jelen pillanatban képes vagyok "teljesíteni a feltételeket" és úgy tűnik, működhetnek a dolgok.

Ám a fentiek miatt mégis komoly félelmeim vannak.

Mi lesz, ha összeházasodunk, születik két gyerekünk, és esetleg mittudomén nem leszek képes visszafogyni (jelenleg komoly étrenddel és mozgással tartom a súlyomat) modellalkatúvá.

Akkor majd elküldenénekk? Nem igazán tudtam erről beszélni vele. Az is zavar benne, hogy - politikai pártállás nélkül mondom - süket pártdumákat és propagandaszövegeket az állítólagos nagy esze ellenére olyan szinten ismételget, hogy az már zavaró, most nem térek ki arra, melyik oldal.

Nem egészen az, ami az enyém, de ezen képes vagyok túllépni, mert egy felvilágosult ember nem pártállás alapján választ társat, az álláspontokat lehet közelíteni.

Én toleráns, megértő légkörben nőttem fel, nem kényszerrel és korbácsolással tudom ugyanazt, mint ő (lásd a második mondat) és most "jónő" is vagyok - ha tudnátok mennyire gyűlölöm ezt a bekategorizálást - de ha lesznek gyerekeim, nem az lesz a legfontosabb, ami persze nem eligénytelenedést jelent - viszont erre a kérdésre nem fogékony.

Próbáltam már tapogatózni, de elmellőzi a témát.

A kapcsolat komolyabbá tevését épp ezért nem mertem megtenni, az ilyen aggályaim miatt.

Kérlek, aki tud értelmes tanáccsal szolgálni, írjon, úgy érzem, nem tudom tisztán látni, és ismeretlenül talán objektívebbek az emberek, nekem pedig sokat segítenétk!



#nő #nagyképű #após #izomagyú #lenézős
2014. máj. 8. 02:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%

"A paraméterei: elég tehetős családból származik, több ház,nyaraló ..."


Oké, húzzatok még 1 strigulát fiúk! Találtunk még egyet!

2014. máj. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
77%
1. ...Te is számolod a kur-vahosszú kérdéseket, amiket biztos nem fogsz végigolvasni éjjel fél háromkor?
2014. máj. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

2-es

Is.

A vagyont előnyben részesítő nőstényeket számolom inkább.

2014. máj. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát lefestetted egy olyan férfi képét, akivel sosem randiznék, de szerintem te sem. Nem csak pipogya, de nemtörődöm is, nyilván tud az apja üzelmeiről. Apa pici fia, teljesítménykényszeres, és egyetemi diploma ellenére ostoba. Nem, nem járnék vele, és nem tudom mi jót látsz benne.
2014. máj. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
3-mas: és akkor mi van, ha megemlítette a paraméterei közt, vagy azzal nincsen gondod, hogy azt is leírta, hogy diplomája van vagy nyelveket beszél?
2014. máj. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

5-ös

Nem folytattam tovább az olvasását, alapból ezeket helyezte előre, mit kell ezen még tárgyalni?

2014. máj. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Kedves #4 hasonló gondolataim vannak ... csak tudod, azért más szempontból nagyon kellemes ember, jó beszélgetni vele. Van miről beszélgetni vele. És sok a közös régi emlékünk, sok a közös érdeklődési körünk.


Nekem a társnál ez számít, nem pedig az anyagiak, amelyekkel egyes tudatlanok itt megvádoltak - a logikájukat sem értem, a paraméterekbe beletartozik, hogy olyan valaki, akinek a tehetős hátteréből kifolyólag is némi agresszió kódolva van - ezért írtam le, de ezt úgy látom, csak Te értetted, az első két előítéletes nem.

2014. máj. 8. 02:52
 8/39 A kérdező kommentje:
Előítéletes ostoba ember vagy, aki egy mondat alapján ítél. Nem a te válaszodra vagyok kíváncsi.
2014. máj. 8. 02:54
 9/39 Dpoker válasza:

Szia

Most ilyeneken gondolkozol akkor inkább felejtsd el.

Ha csak csupa ???jelek vannak benned

2014. máj. 8. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Menekülj tőle!!!!


Jól ismerem az ilyen típust. Vannak nők, akik tudnak mellettük élni, akik nagyon határozottak, törtetőek, és az anyagi dolgokat helyezik előtérbe, és nem zavarja őket, hogy a pasi milyen. De ez nem lesz boldog házasság és család, inkább csak üzleti jellegű együttműködés, miután eltelik x. év, és már nem te leszel a város legjobb nője. Addig meg kirakatbaba leszel.


Az írásod alapján te nem ilyen mentalitású vagy. Nagyon kicsi az esélye, hogy boldog leszel mellette.

2014. máj. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!