Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak?

Figyelt kérdés

1 éves párkapcsolatom van. A párommal jól megvagyunk.

Elég szűk a baráti társasága, kevés embert enged közel magához. Igazából 3 nagyon jó barátja van.

Ebből 1 pasi egyedülálló. Nekem sosem volt szimpatikus, de a párom "szereti" őket, és sűrűn összejár velük.

Ez az egyedülálló pasi többször tett megjegyzéseket, hogy a párom milyen szerencsés, milyen csinos vagyok, és mennyire bírja, hogy ennyire vidám természet vagyok. Én ezeket a bókokat nem vettem komolyan, de jól estek, úgy éreztem a barátai elfogadnak és szívesen vannak nálunk ( együtt élünk pár hónapja).

Én 25 éves vagyok, a párom 37 és a barátja is ebben a korban van. De Ő tipikus agglegény forma.

2 napja elvoltunk közösen egy étterembe vacsorázni, én kicsit késve értem oda (családi összejövetel miatt) és a fiúk addigra már ittak egy kicsit.

A sztori lényege, hogy mikor egy asztalnál ültünk ez a srác megfogta a combomat és mindeközben zavartalanul beszélt a páromhoz. És pedig a sokktól köpni nyelni nem tudtam, nem szóltam egy szót sem, csak ellöktem a kezét.

Aztán a párom elment fizetni én pedig elindultam kifelé EGYEDÜL, aztán utánam jött, adott két puszit és azt mondta, ha nem lenne itt a párom akkor már lerángatta volna a ruhát rólam a mosdóban. MAjd mintha semmi nem történt volna elment haza.


Első blikkre nem is lenne kérdés, hogy a páromnak elmondjam-e, de tudom, hogy kevés barátja van, és ez az undorító patkány ráadásul pont olyan mintha a testvére lenne. Feltételezem engem jobban szeret, és hinne nekem, de akkor sem tudom. Viszont ha nem mondom el akkor legközelebb mit fog csinálni a srác? Azt hinné megengedhet magának mindent.


Jól látom a dolgokat?


2014. szept. 1. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
a sráccal beszéld meg, hogy te nem akarsz tőle semmit! és ha nem áll le akkor a pároddal beszélj, hogy mi történt...
2014. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Jaja, koccoltasd le a srácot, és fenyegesd meg, ha tovább nyomul, elmondod a párodnak.
2014. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
A párodnak még ne mond meg, a pár-barát választás sok jót nem szül. A srácra szólj rá hogy ha nem nyugszik le szólsz a párodnak, ha nem áll le ezután sem akkor viszont muszáj belevonni a párodat is. 24/F
2014. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Légy óvatos, mert azt is gondolhatja, hogy azért nem mondod el a párodnak, mert te is szeretnél valamit, és ezen csak még jobban felbátorodhat.
2014. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy naiv vagyok, de fordított felállásban eszembe sem jutna feltételezni, hogy akar tőlem valamit, hiszen Én semmi jelét nem mutattam, és ő is látja , hogy jól megvagyunk, nincs probléma közöttünk.


Ritkán vagyok vele kettesben (szerencsére) de meg fogom mondani neki a legközelebbi adandó alkalommal, hogy tisztázzam nem akarok semmit. Se most se később, és titokban sem.

2014. szept. 1. 14:49
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Én nem díjaznám, ha ilyet nem mondana el a párom (még ha a legjobb barátaim egyike is akiről szó van).
2014. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os!


Oké, nem díjaznád, én sem- egyértelmű, de akkor mit kellene tennem? És ha nem mondom el, és kiderül egyszer? Akkor jogosan lesz RÁM mérges :S

2014. szept. 1. 14:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy őszinte kapcsolatban legalább a párod előtt ne titkolózz! Főleg ilyesmiben ne. Mert az kb. úgy jönne ki, mint ha te még ezt az alakot védenéd.
2014. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6: én azt nem díjaznám, ha egy barátom ilyet tenne a barátnőmmel.

Vagy te inkább azt akarod, hogy a hátad mögött történjen egy s más?

2014. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem mondod el, visszafelé fog elsülni. Tehát el kéne mondanod a párodnak, mivel tettlegességig fajult a dolog (fogdosás).


Ha nem mondod el, és esetleg a pasitól tudja meg a párod, hogy fogdosott és szexuális ajánlatot tett, a pasid félreértheti, és azt gondolhatja azért nem mondtad el, mert akarsz folytatást.


Az a legtisztább, ha elmondod, és elrendezik egymás között. Így megelőzheted, hogy ez az egész rajtad csattanjon.

2014. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!