Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fénykép albumot adni minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fénykép albumot adni minden évforduló+ egy másik ajándék, az unalmas?

Figyelt kérdés

Az első évfordulónkra csináltam kézzel egy fényképalbumot, amibe időrendbe rendeztem a közös fényképeinket. És egy ezüst széttörhető szív medált, amit azóta is csak én hordok...

A második évfordulónkra is csináltam egy fényképalbumot, a újabb év eseményeiről készült képekkel, meg egy fa dobozkát, amit szintén én csináltam egyedül, összecsavaroztam, gravíroztam vele, lepácoltam. Egy aranyos kis kinyitható fa doboz.. De azóta sem tart benne semmit, csak félre van rakva egy sarokba a szobájába.

A albumra meg amikor a másodikat megkapta, csak annyit mondott, hogy még egy fényképalbum..?

Ennyire rossz ajándékokat adok? Lassan közeledik a 3. évfordulónk.. Mit adhatnék ami tetszene is neki? Albumot akkor ne? :(

L20


2014. szept. 1. 15:01
 1/6 A kérdező kommentje:
* minden évfordulóra
2014. szept. 1. 15:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne mindig fényképalbumot vegyél neki.
2014. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem veszem, én csinálom az egészet kézzel. Ezért gondoltam, hogy talán értékesebb egy kicsit, mint a bolti..
2014. szept. 1. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne, albumot ne. :D


Ha saját kezűleg akarsz valamit, csinálj olyat, amit a hobbijához hasznosítani is tud.

2014. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fényképalbum oké, de én csináltatnék pár fél akt-akt képet magamról. Az bele és garantált a siker :) Tapasztalat ;)
2014. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egyáltalán a pasi a világon aki szereti a fényképalbumokat?

Elhiszem, hogy neked ez nagyon romantikus és fontos, de hidd el, mi utáljuk!

Nézd meg mit szeret a barátod csinálni és vegyél neki valami olyat ami ahhoz köthető. Ha szeret túrázni akkor egy jobb fajta iránytű is jó lesz.

A félbetörhető szív medál a lehető legkínosabb csecsebecse amit egy férfi a nyakában hordhat. 13 évesen még elmegy na, de 20 felett...

2014. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!