Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom legjobb haverja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom legjobb haverja teljesen belémzúgott! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindhárman 18 évesek vagyunk, egy suliba járunk, és egy falun lakunk. A volt barátommal(Akit hívjunk R-nek)már több mint fél éve szakítottunk,és a haverján(Őt nevezzük A-nak) mindig is láttam, hogy nem vagyok közömbös. Pont szerdán, találkoztam A val a buszon,és teljesen simán rákérdezett, hogy nem-e jönnék vele össze.Megmondtam neki hogy ez teljesen felejtős, nem miatta(mert az igazat megvallva nem egy rossz pasi), hanem R miatt, és a volt barátom haverjai amúgy is tiltottak nekem.Úgy láttam megértette, de tévednem kellett.Msn-en most is folyamatosan írogat, és azt hajtogatja,hogy találkozzunk. Nem tudom, mit csináljak vele?
2010. jan. 17. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem... nyírd ki :)

Komolyra fordítva: ha az exedet nem zavarja és neked is bejön a srác, akkor miért ne jöhetnétek össze?

De ha ragaszkodsz az elveidhez, akkor tiltsd le msn ről, vagy magyarázd el neki 5ször százszor ezerszer... 24/F

2010. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szimpatikus neked, nyugodtan járjál vele. A kér fiú közt mondjuk ez valószinueg meg fogja szüntetni a barátságot, de ez a srácot érinti és nem téged, mert gondolom ezt is figyelembe vette mikor elkezdett nyomulni rád
2010. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem rossz parti, de nem nagyon szeretnék ilyenbe bonyolodni.

Amúgy nem tudom,hogy a volt barátomat zavarja-e, szerintem tudni se tud róla!

2010. jan. 17. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, ha te nem akarsz tőle semmit koptasd le.

Eleinte finoman, ha meg nem ért belőle nyugodtan legyél vele bunkó.

2010. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!