Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "kell" szakítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "kell" szakítani egy hosszú kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Több, mint 3,5 éve vagyunk együtt, de néhanapján menthetetlennek érzem az egészet. Sokat tűrtünk egymástól mindig, mindketten heves természetűek és makacsok vagyunk.

Régóta együtt lakunk, de csak egy hete költöztünk úgy külön lakásba, hogy csak ketten vagyunk. A helyzet nem lett jobb, sőt a "szabad tér" miatt az indulatok is hevesebben tombolnak, sokat veszekszünk.


Foggal, körömmel kapaszkodok ebbe a kapcsolatba, életem első komoly kapcsolatába. 22 éves vagyok, de nem azt érzem problémának, hogy esetleg fiatalok lennénk ahhoz, hogy az életünket együtt töltsük.

Le tudnám vele az egész életemet élni egyik pillanatban, a másikban pedig menekülnék, amilyen messze csak lehet.


Hogyan kell szakítani? Komolyan kérdezem. Hogyan fajul idáig a helyzet, és hogy veszi rá magát az ember, hogy menjen? Amikor mérges? Vagy nyugodt idegállapotban? Meg kell ezt egyáltalán tervezni? Lehet ezt?


Kérlek titeket, normálisan válaszoljatok. Össze vagyok zavarodva. Soha nem voltam még ilyen helyzetben és nem tudom elképzelni az életemet nélküle, még akkor is, ha néha szenvedek, mint a kutya.


2014. szept. 1. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Röviden.
2014. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Röviden
2014. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Leülteted, te is leülsz vele szemben, felvázolod, hogy nem vagy boldog, nem érzed már jól magad a kapcsolatban, és jobbnak látod, ha nem szenvedtek tovább és szakítani szeretnél. Ennyi.


Én személy szerint minden esetben mérges voltam amikor szakítottam, de teljesen át tudtam gondolni az alatt a pár pillanat alatt is, hogy ez a legjobb döntés, és sosem bántam meg.

2014. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól látod ezt nem lehet előre megtervezni, én volt, hogy indulatból, hisz az volt az utolsó csepp, és volt hogy szépen megmondtam, vége. Ez inkább helyzet/hangulat függő.

Szóval ahogy adja majd magát, ha már ennyire nem bírjátok, de ne halogasd!

Ami nem működik, ahhoz nem kell ragaszkodni.

Hidd el menni fog nélküle is, csak időbe fog telni és türelmesnek kell lenned.

N

2014. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!