Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az természetes ha a lányal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az természetes ha a lányal egyszer járok egy szernem és megint járok vele? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ösze jőttem egy olyan lányal akit utálok ugy értem

Utáltam a lányt mert nem hagyot békén sose. sokat beszèlt.

Rajtam logot mindig. meg mondta nekem,hogy szeret engem de én azt mondtam,hogy én nem szeretem és ő meg mondta,hogy mért nem szeretem elmondtam neki aszt mondta ő ha eröl amit fel soroltam (fent) ha le szokik rola akkor talán még azota el telt fèl év be jöt nekem mostmàr igy tetszik nekem,eli is mondtam neki és ő örült neki. Eltelt megin fél év szakitani akkart velem, kérdeztem hogy miért?.aszt mondta,hogy hanyagolom de nem tehetek róla,hogy dolgozok (anyám nak dolgozok,hogy kapjak pénzt mert közeledik a születes napja a baratnömnek azaz neki) (heti 10k ft) nem sokat kapok de ezzis jo nekem 13 éves vagyok es a barátnőm 12 na mindegy szakitotunk 1hónap után megint járni akkart velem megint ösze jötünk most tegnap és nem tudom,hogy ez igy normális kapcsolat



#videómánia #GoodLike #rator #riszti gaming
2014. júl. 27. 05:40
 1/5 Kerida ***** válasza:
100%

Felnőtteknél ez nem normális.


Ti gyerekek vagytok, szóval nálatok még normális, hogy egyikőtök sem veszi komolyan magát... :)

2014. júl. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ÁÀ...fszom, tanulj meg irni...
2014. júl. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te aztán tudsz írni 13 évesen... Na mind1 nem akarlak szekálni. De mi az, hogy heti 10 000ft kevés egy 13 évesnek? :D Válság van ba+
2014. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és viccesek a kulcsszavaid XD Ne rohaszd az agyadat ilyenekkel... Ha már magyar vlogosokat nézel, akkor legalább nézz HoolywoodNewsAgency-t :)
2014. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a kulcsszavak:D:D goodlike, dancsó:D:D
2014. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!