Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni, mikor a lány tudja jol, hogy szereted, de mégis más fiukkal beszélget és elhanyagol?

Figyelt kérdés
Megvoltunk,minden jó, tudja jól,hogy szeretem,és komolyan akarom, ő is elég komolyra vette,addig míg egy másik fiu fel nem bukkant és ezután már inkább vele foglalkozott velem pedig alig. Ezelőtt minden jó volt érdeklődött irántam,minden szinte tökéletes volt,mielőtt meg nem ismerkedett egy új fiuval,vagy nemtudom e hogy régebbóta ismeri e,mert nem mondta el hogy ki is az a fiu(ez fbn történik,persze találkoztunk már,de ritkán tudunk csak talizni). Már elég régóta ismerjük egymást és tudja jól,hogy féltékeny tipus vagyok,de még is ezt csinálja velem,ha pedig elmondom neki,akkor meg lenéz. 18/F
2014. aug. 14. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja mert nem szeret úgy ahogy te őt. Én nem loholnék utána, mert látszik hogy nem annyira érdekled.
2014. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy ő is komoly dolgot akar töllem,nem csak kalandot.Tudja jól,hogy fétékeny tipus vagyok és mégis ezt csinálja.
2014. aug. 16. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok biztos benne, hogy ő is ugyanazt érzi irántad, mint amit te érzel iránta. Amúgy az a másik illető akár egy rég nem látott nagyon jó barátja is lehet. Vagy szerelmes lett, és a másik iránt erősebbek az érzései, mint irántad gondolta.
2014. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!