Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan pasi aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi aki nem akar bulizni meg piálni?

Figyelt kérdés
Nem egy kapcsolatom ment tönkre azért mert bulikba részegen fölszedett csajokat, meg ilyesmi. Elegem van már ebből. Nincs olyan pasi aki nem szeret bulizni?? Aki megelégszik annyival hogy a haverjaival összeülnek beszélgetnek, elmennek bicózni, max egy sört megisznak, de nem minden nap részegen jönnek haza. Én nem várom el senkitől sem hogy csak velem törődjön. Egyedül annyit szeretnék hogy ne bulizzon. Én sem buliztam soha. Max egy-két ismerősömmel egy lazulós este, ahova persze a barátomat is elhívtam, nehogy féltékeny legyen. És akkor ezt kapom cserébe. -.-
2014. szept. 1. 22:17
1 2
 11/19 anonim válasza:

Én is közéjük tartozom.

Soha nem értettem az olyanokat, akiknek a buli fontosabb, mint hogy a szerelmükkel legyenek, na meg akiknek menő, hogy részegre isszák magukat.

Én kifejezetten az a fajta vagyok, akit leírtál.

Haverokkal majdnem napi szinten beszélgetünk, biciklizgetünk, néha, de tényleg ritkán 1 sör belefér, de ennyi.

Én, ha lenne egy barátnőm, sose csinálnám ezt vele.

Inkább vele törődnék csak.

18/F

2014. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Létezünk, meglepődnél milyen sokan amúgy :D


Én is utálom a bulikat, a zene egyáltalán nem tetszik, meg valahogy nem is tudom élvezni idegen emberek között az egészet, állandóan azon agyalnék, hogy nem lopnak-e el tőlem valamit, meg ilyesmik. Én inkább gépezek, sportolok, tanulok (mivel egyetemre járok), otthonülősebb fajta vagyok. Sokan élből elkönyvelik a hozzám hasonlóakat lúzer antiszoc. kockáknak, csak mert nem vagyunk társfüggőek és nem iszunk, bulizunk, hanem más köt le minket. Szóval nagyon nagyon sok ilyen srác van, de ők azok, akiket általában észre sem vesznek a lányok. 24/F

2014. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
spanokkal mindennap a téren lógunk, én se vagyok az a bulizós fajta.:D 19/f
2014. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát nekem pont ezek a gépezős otthon ülős antiszoc srácok jönnek be. Mert én is pont ilyen vagyok. És előző kapcsolataimba elég rossz volt hogy a barátom sose értette meg hogy miért nem akarok bulizni. Aztán elment nélkülem és ez lett a vége...
2014. szept. 1. 22:46
 15/19 anonim válasza:

#11. vagyok.

Írj privit, beszélhetünk.

Magamra ismertem a szavaidban :D

2014. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bulizni nem bulizik, de néha iszogatok! 23/F
2014. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 TheHologram ***** válasza:
Ja én is csatlakozok.
2014. szept. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, a barátnőmtől ugyanezt várnám el, nem egy kapcsolatom ment már emiatt tönkre.
2014. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Basszus,mond hogy van még több ilyen lány is mint te :D
2014. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!